Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Jack

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 156 45.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 187 54.5%

• Kullanılan toplam oy
    343
Adamın olayı dayanıklılık. Ashura'nın alabileceğini düşünmüyorum, devam etse bir şekilde Jack alırdı hybrid form ile falan.

Oda'nın kurgusunda en nefret ettiğim şey. Aynısı Luffy içinde geçerli mesela. Şu ana kadar çoğu villian Luffy'i öldürmeyi elinin tersi ile etti. Bildiğin koli gibi paketliyorlar bizim tayfayı ama öldürmüyorlar, Oda'nın mallıkları işte.

Adama hep seviyesine göre imkansız görevler verildi çünkü. Amirallere bile şöyle görevler verirken yanında 1-2 tane koramiral gibi kalburüstü adam verirsin. Bunun yanına birkaç tane çöp veriyorlar hadi şu ırkı yok et , şu efsanleri yen falan deniliyor.
Ashura'nın kesişini çok hafife almışsın. Adam o attığından başka kesiş atmamasına rağmen adamları hareket etmeyin yaralarınız açılacak diyor. Yani jack orada uzun süreli dövüşseydi, kan kaybından gidecekti.
Adama imkansız görev vermelerine bir şey demiyorum ama bu adam bir iş yapmış gibi icraat adamı denmesi saçma geliyor.

Ashura'nın kesişini çok hafife almışsın. Adam o attığından başka kesiş atmamasına rağmen adamları hareket etmeyin yaralarınız açılacak diyor. Yani jack orada uzun süreli dövüşseydi, kan kaybından gidecekti.
Adama imkansız görev vermelerine bir şey demiyorum ama bu adam bir iş yapmış gibi icraat adamı denmesi saçma geliyor.
Adama görev adamı denmesinin nedeni kendini 'imkansız veya çok zor' görevlere ölümüne hazırlaması ve aidiyet duygusunun yüksek olmasından dolayı bence. Yani adam için başarısızlık diye bir seçenek yok ' ya başarı ya ölüm' diyor ve karşısında yonko bile olsa tereddütsüz dalıyor ama ironik kısmı her defasında hayatta kalıp başarısız oluyor dediğin gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık