Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Jack

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 156 45.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 187 54.5%

• Kullanılan toplam oy
    343
Sevgi pıtırcığı yada Dof, Croco gibi ağzı laf yapan biri olsaydı eminim gömenlerin çoğu öve öve bitiremezdi. Sessiz sakin, kendini işine adayan adam gibi adam. Hatta şu evrene göre gencecik delikanlı, novaların çoğundan daha genç.

Sevgi pıtırcığı yada Dof, Croco gibi ağzı laf yapan biri olsaydı eminim gömenlerin çoğu öve öve bitiremezdi. Sessiz sakin, kendini işine adayan adam gibi adam. Hatta şu evrene göre gencecik delikanlı, novaların çoğundan daha genç.
En büyük problemi zekadan yoksun olması,abileri bile kıt Jack diyorlar buna.

Bundan ötürü hiçbir şey olmaz bundan.

Yaptığı icraatlerden bazıları;
-Dof'u kurtarmaya gidip, dayak yiyip dönmek.
-Zoo dan raizo'yu almaya gidip, alamadan dönmek.( eğer ceaser'ın silahı olmasa dönemeyecekti bile)
-Zoo'ya tekrar gelip zunisha dan dayak yemek.
- Sözde kuri'ye luffy'i yenmeye gelip, ashura'dan dayak yemek.
-Çatıya kaido'ya destek olmak için çıkıp, inu-neko tarafından dayak yemek.
-yeni icraati de ya oden den ya da kınlardan dayak yemek olacak muhtemelen...

Sorsan tam bir icraat adamı ama.

-Zoo dan raizo'yu almaya gidip, alamadan dönmek.( eğer ceaser'ın silahı olmasa dönemeyecekti bile)

İcraat değil dayak adamı.Yürüdüğü m2 başına bunun kadar dayak yiyen birisi var mı bilmiyorum.

-2 amiral + tsuru vs.
- Mink ordusu ile dinlenmeden 5 gün...
-Zunisha bu boru değil
-Ashura ile denk gittiler
- Sulong Mink savaşçıları ve aynı anda sulong Neko +sulong İnu
-Oden'de boru değil. Yerse onu küçültmez.

Son düzenleme:
-2 amiral + tsuru vs.
- Mink ordusu ile dinlenmeden 5 gün...
-Zunisha bu boru değil
-Ashura ile denk gittiler
- Sulong Mink savaşçıları ve aynı anda sulong Ashura+sulong İnu
-Oden'de boru değil. Yerse onu küçültmez.
Ashurayla denk falan değildi. Fileto gibi doğrandı adam. Kaptanı gelmese 2 yıkımcı kalacaktı.
Zoo da inu-neko'nun kolunu almakla yetinmesi de ayrı saçmalıktı. Adamları öldürmeyi bırak, Queen gibi hapishaneye atıp iradelerini bile kırmaya çalışmadı. Sonra aa bunlar nereden çıktı diyor...

Karşısına türlü zorluklar çıkmış olabilir. Ben orada icraat adamı lafını eleştirdim. İcraat adamı denilen adamın icraati yok. Hep dayak hep dayak.

Ashurayla denk falan değildi. Fileto gibi doğrandı adam. Kaptanı gelmese 2 yıkımcı kalacaktı
Adamın olayı dayanıklılık. Ashura'nın alabileceğini düşünmüyorum, devam etse bir şekilde Jack alırdı hybrid form ile falan.

Zoo da inu-neko'nun kolunu almakla yetinmesi de ayrı saçmalıktı. Adamları öldürmeyi bırak, Queen gibi hapishaneye atıp iradelerini bile kırmaya çalışmadı. Sonra aa bunlar nereden çıktı diyor...
Oda'nın kurgusunda en nefret ettiğim şey. Aynısı Luffy içinde geçerli mesela. Şu ana kadar çoğu villian Luffy'i öldürmeyi elinin tersi ile etti. Bildiğin koli gibi paketliyorlar bizim tayfayı ama öldürmüyorlar, Oda'nın mallıkları işte.
Karşısına türlü zorluklar çıkmış olabilir. Ben orada icraat adamı lafını eleştirdim. İcraat adamı denilen adamın icraati yok. Hep dayak hep dayak.
Adama hep seviyesine göre imkansız görevler verildi çünkü. Amirallere bile şöyle görevler verirken yanında 1-2 tane koramiral gibi kalburüstü adam verirsin. Bunun yanına birkaç tane çöp veriyorlar hadi şu ırkı yok et , şu efsanleri yen falan deniliyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık