Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Jack vs. Charlotte Cracker

Kim kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    219
2 aydır manga okumadığımdan, Cracker'ı daha görmedim. Ama forumda söylenenler üzerine konuşacak olursam, Cracker ağır basıyor. Luffy, "Bu herifin hakisi gördüğüm en sert haki" falan demiş yani. Buradan Dof'dan üstün olduğu sonucu çıkabilir. Sanırım biraz Jack'in şamar oğlanı oluşu da var.(Şamarlayanlar aşırı güçlü adam ve varlıklar tabii.)
Kime karşı şamar oğlanı olmuş Jack?

Yami

Jack mink kabilesi ile 5 gün boyunca kasmadan kapışmış adam. Söylenilene göre kasmamış bile sadece sabrı tükenmiş.
Kraker baş edemez bu hayvanla

Outlaw

Sen ona şamar oğlanı oldu diyorsan ooo :)
Sağ çıkmasına şaşırmadınız da üstüne oraya gitmeden önce 5 gün 5 gece sürekli İnu ve Neko ile dövüşüyor adam :)
Şimdi seviyelerine göre değerlendirmek lazım. Atıyorum Sanji'de kendi seviyesinin, üstünde adamlara dalıp madara oldu, herkes "şamar oğlanı" dedi?

Ama ben deyince olmuyor. iyiymiş.

En ezici anketlerden birisi olmuş sanırsam. Millet Jack'i küçümsüyordu ama Kraker fikirleri değiştirmiş gibi duruyor.

Şimdi seviyelerine göre değerlendirmek lazım. Atıyorum Sanji'de kendi seviyesinin, üstünde adamlara dalıp madara oldu, herkes "şamar oğlanı" dedi?

Ama ben deyince olmuyor. iyiymiş.
Yav şamar oğlanı dediğin sanede adam sadece yaralanmış vs belli değil?
Ne yaptılar bu adama kaç kişi daldılar hiç bir şey belli değil.
Orada Fuji,Sengoku,Tsuru ve Koramiraller var. Bu adamlar gemiyi korumak için her şey yapmışlardır. Ama adam yine de 2 tane gemiyi gömmüş. Yani Sanji 1v1 de ezildi diye şamar oğlanı diyorlar[Ben hiç demedim].
Eğer bu Jack de 1v1 de bu şekile gelseydi denebilirdi ama kesin bir şey yok ortada. Üstüne de adam oraya gitmeden önce 5 gün sürekli dövüşüyor.

Outlaw

Yav şamar oğlanı dediğin sanede adam sadece yaralanmış vs belli değil?
Ne yaptılar bu adama kaç kişi daldılar hiç bir şey belli değil.
Orada Fuji,Sengoku,Tsuru ve Koramiraller var. Bu adamlar gemiyi korumak için her şey yapmışlardır. Ama adam yine de 2 tane gemiyi gömmüş. Yani Sanji 1v1 de ezildi diye şamar oğlanı diyorlar[Ben hiç demedim].
Eğer bu Jack de 1v1 de bu şekile gelseydi denebilirdi ama kesin bir şey yok ortada. Üstüne de adam oraya gitmeden önce 5 gün sürekli dövüşüyor.
True.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık