Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Jack ile kim dövüşür?

Sizce kim?

• Kullanılan toplam oy
    270
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingin tasarımını çok beğenmiyordum da animesinde baya cool duruyor. Tam ben sağ kolum der gibi. Kingden umarım dediğin gibi bir uyanış görürüz. Hatta kral hakisi de olsun güzel olur. Kral hakisi olmayan tek Marco kalsın. 4 kanatlı hibridi falan züper olur Kingin :D

Kral haki çıkmaz bence King de.MF'de gördüğümüz kadarıyla Marco'da da yoktu.Çıkarsa Beckman da çıkar.O değil en kısa yıkımcı King galiba.

Yanlış anlaşılmasın ben İnu ve Neko'nun sulong formuyla alacağını düşünüyorum ama İnu'nun veyahut Neko'nun tek sulong halinin Jack'i alacağını düşünmüyorum. 2 vs 1 Sulong Neko ve İnu Jack'i alabilir. Ama Jack'te bir şeyler yapar.

Olay gaz ise onu ta en başta da sıkardı uğraşmamak için. "Ben bunları alırım." diye düşünmüştür ama yarım günde bir diğeri giriyor çıkıyor. Bir yerden sonra sabrı tükendiği için gazı salmış olması çok muhtemel, yoksa sanmıyorum ki Jack 1 gün daha dayanamacak halde olsun.
Başlangıçta ben bunları alırıma getirmiştir tabii de Wandanın söylemi savaşta üstün oldukları yönünde.

Jack illa ki dayanır, illa ki bireysel ikisinden de güçlüdür de 2v1 çok tuhaf kaçmaz mı? İkisini aynı anda tek gecede karşılayacak gücü olsa Zouda o kadar beklemezdi yani 1v1lerde. Karşılarsa da sorgulacam Zouyu biraz.

Başlangıçta ben bunları alırıma getirmiştir tabii de Wandanın söylemi savaşta üstün oldukları yönünde.

Jack illa ki dayanır, illa ki bireysel ikisinden de güçlüdür de 2v1 çok tuhaf kaçmaz mı? İkisini aynı anda tek gecede karşılayacak gücü olsa Zouda o kadar beklemezdi yani 1v1lerde. Karşılarsa da sorgulacam Zouyu biraz.
Şimdi Zou'da 2v1 durumu olmadığı için bir şey söylemek zor, savaş gündüz de gece de 1v1'di. Wano'da bu taraflar karşılaşırsa bu kez savaş 2v1 olur ama bu durumda kesilen kol ve bacakları da katmak gerek. Yani Jack zorlansa bile yine uzun süre dayanabilir.

Kingin tasarımını çok beğenmiyordum da animesinde baya cool duruyor. Tam ben sağ kolum der gibi. Kingden umarım dediğin gibi bir uyanış görürüz. Hatta kral hakisi de olsun güzel olur. Kral hakisi olmayan tek Marco kalsın. 4 kanatlı hibridi falan züper olur Kingin :D

Kaidou ve Jack baba oğul gibi yav :T ikisi de kare adam olmuş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık