Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Jack ile kim dövüşür?

Sizce kim?

• Kullanılan toplam oy
    270
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jack aralıksız ve normal modunda savaştı. Zaten zoan meyvesinin verdiği avantaj hibrit modunda bitiyor. Jack belki de psikopat olduğu için zevkine adam gibi dövüşmemiş olabilir.

Lucci'den ve diğer zoanlardan biliyoruz yarı zoan modu gücüne güç katıyor.
Adam indiremediği için kimyasal atıyor, abartıp kimyasal atarak indirmeyi düşünen adam niye hibrid girmemiş olsun ki? Ha girmemiş de olsun hibride yine sulong olayı var dengeleyecek, 2v1'de fazla mantıksız olmuyor mu yine de? İyi kötü teki 12 saat kapışabiliyor, üstüne 1 tanesi daha dalıyor.
İnu ve Neko'da bir dinlenme durum mevcut ve Jack sabah akşam ara vermeksizin dövüşüyor. Dinlenme durumunda olan kişiler avantajlı mı değil mi? Jack bu durumdan itibaren dezavantajlı mı değil mi? Ne kadar teknik olarak iddia ettiğin gibi olsa arada dengesiz bir vs mevcut ve ağır basan durum yine Neko ve İnu olmalı ama ağır basma durumu olduğu halde Jack yine dengeliyor. Jack için devam eden bir şey mevcutken akşam olunca İnu için devam eden süreç bitiyor ve Neko süreci başlıyor ve pekte değişen bir şey yok gibi.
Wanda'nın söylemi minklerin savaşta üstün geldiği, dengeli giden olay değil.
Sulong hallerinde 1v1 olarak mı eşit olmalı diyorsun.Öyle diyorsan okeyim ama Jack'in yanına daha güçlü birisi gelirse o iş yatabilir.Sulong'un ne kadar seviye artıracağı belli değil.Ki handikapı da var zaten bu olayın.
King gelip ikisini sulong hallerinde tokatlıyormuş :D
İnu ve Neko eşit güçte olmalı demek istedim ya.

Mevcut şartlarda Jack yine de bu ikisinden güçlüdür de ikisini de geçen gücü varsa çoktan indirirdi Zouyu, 2v1'de bile Jackin alabileceği ortam olsa.

Adam indiremediği için kimyasal atıyor, abartıp kimyasal atarak indirmeyi düşünen adam niye hibrid girmemiş olsun ki? Ha girmemiş de olsun hibride yine sulong olayı var dengeleyecek, 2v1'de fazla mantıksız olmuyor mu yine de? İyi kötü teki 12 saat kapışabiliyor, üstüne 1 tanesi daha dalıyor.

Mevcut şartlarda Jack yine de bu ikisinden güçlüdür de ikisini de geçen gücü varsa çoktan indirirdi Zouyu, 2v1'de bile Jackin alabileceği ortam olsa.
Aklımda seriye ve dövüşlere bakınca bir de Oda'yı düşününce şöyle bir şeyler canlanıyor.

1 vs 1 de inat edip, sonrasında 2 vs 1'de dengeyi kurup, Sulong moduyla da bitiriş yapabilirler. 2 vs 1'de direkt üstün olup yenerlerse Sulong modunu ne için kullanacak bunlar?

Kaido ve yıkımcıların hibrit formlarını Oda ısrarla saklamaya devam ediyor.Zou'da kullandırdığını bile zannetmiyorum ben.Jack 1v2 hayatta alamaz zaten sulong hallerinde.Sırf yarı zoan o kadar da güç veremez.

Niye Mink tarafı almamış ve neden savaş bu kadar uzun sürmüş? Üstün gelen bir tarafın alma şansı yüksekken niye halen Jack tarafı düşürülmemiş?
Jack kimyasal kullanıyor ya düşmemek için?
Kaido ve yıkımcıların hibrit formlarını Oda ısrarla saklamaya devam ediyor.Zou'da kullandırdığını bile zannetmiyorum ben.Jack 1v2 hayatta alamaz zaten sulong hallerinde.Sırf yarı zoan o kadar da güç veremez.
Jacki çok ezdi de Jack güçlüdür muhtemelen ufak da olsa tüm samuraylardan. Bakalım. Adam tank ama, güzel tank
Aklımda seriye ve dövüşlere bakınca bir de Oda'yı düşününce şöyle bir şeyler canlanıyor.

1 vs 1 de inat edip, sonrasında 2 vs 1'de dengeyi kurup, Sulong moduyla da bitiriş yapabilirler. 2 vs 1'de direkt üstün olup yenerlerse Sulong modunu ne için kullanacak bunlar?
Bilmem. Olabilir belki. Ben Shishilian vs Perospero da istemiyor değilim sulonglu. :gamyon:

Jacki çok ezdi de Jack güçlüdür muhtemelen ufak da olsa tüm samuraylardan. Bakalım. Adam tank ama, güzel tank

Bilmem. Olabilir belki. Ben Shishilian vs Perospero da istemiyor değilim sulonglu. :gamyon:
Stamina canavarı,dayanıklılığı da öyle ama bu adamın hızının,hakilerinin iyi olduğunu zannetmiyorum ben.Uyanışta yoktur bana kalırsa.King de garanti vardır.Queen'i bilmiyorum.

Kimyasal almadan önceki dövüş kısmını kastediyordum aslında. Wanda böyle bir şey demişse savaş önceden bitmiş olmalıydı. Üstün taraf galip gelmeliydi yani. Wanda'nın söylemi dövüşün sonu için mi yoksa tüm hepsi(son kısım hariç) için mi geçerli? Sonu içinse bir sorun yok ama tüm hepsi(son kısım hariç) içinse bir eşitlikten bahsedebilmemiz lazım.

Stamina canavarı,dayanıklılığı da öyle ama bu adamın hızının,hakilerinin iyi olduğunu zannetmiyorum ben.Uyanışta yoktur bana kalırsa.King de garanti vardır.Queen'i bilmiyorum.
Kingin tasarımını çok beğenmiyordum da animesinde baya cool duruyor. Tam ben sağ kolum der gibi. Kingden umarım dediğin gibi bir uyanış görürüz. Hatta kral hakisi de olsun güzel olur. Kral hakisi olmayan tek Marco kalsın. 4 kanatlı hibridi falan züper olur Kingin :D

Olay gaz ise onu ta en başta da sıkardı uğraşmamak için. "Ben bunları alırım." diye düşünmüştür ama yarım günde bir diğeri giriyor çıkıyor. Bir yerden sonra sabrı tükendiği için gazı salmış olması çok muhtemel, yoksa sanmıyorum ki Jack 1 gün daha dayanamacak halde olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık