Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

1.Bumblebee
2.Transformers 1
3.Transformers 2

Bugün son 3 filmini izleyip bitirmek istiyorum artık.Çok sevdim seriyi.Bumblebee yanlış bilmiyorsam en son çıkan filmdi.Geçmişte geçtiği için önce onu izledim.Hiç spoiler yemiş gibi hissetmedim kendimi böyle daha güzel oldu hatta.Puanım 8/10 :)

Char's Counterattack

Char'ın karakter gelişimi çok temelsiz, hatta karakter gelişimi yok direkt önümüze Char diye bambaşka düşüncelere sahip biri konmuş, Amuro'nun Zeta'daki manitasının zerresi kalmamış onu da yine başka birine yapmaya çalışmışlar. Sıkıntıları olan bir film ama yine de iyi bir film. 7/10

Ixcanul (Volkan)

Guetamala'da bir volkanın dibindeki bir çiftlikte çalışan anne ve kızın hikayesi.
Görünüşte lezzetli bir film. Ancak biraz altını eşeleyince bomboş.
Klasik, şehir hasreti çeken köylü kızının yalnızlık şovu.
Annesi kızı çiftliğin kahyasıyla evlendirmek istiyor ama kız başka bir çocuğu seviyor.
Sonra onunla yatıp hamile kalıyor falan...

Guetamala'nın sosyolojisini, bozulmamış yerel kültürünü, folklor ve ritüellerini göstermesi bakımından filmi önemli buluyorlar.
Tam tersine filmin böyle bir amaçla yapılması (ki öyle olduğunu düşünmüyorum) onu öldüren şey zaten ya neyse.
Akademik bir makaleden ya da bir belgeselden öğrenilebilecek şeyler bunlar.

Bunu izlerken aklıma hep Roma'daki Cleo'nun hikayesi geldi.
Bu iki filmi beraber izleyin, aynı varoluştan nasıl film yapılır siz karar verin.

Özetle, film görünen filimlerden.

1.Bumblebee
2.Transformers 1
3.Transformers 2

Bugün son 3 filmini izleyip bitirmek istiyorum artık.Çok sevdim seriyi.Bumblebee yanlış bilmiyorsam en son çıkan filmdi.Geçmişte geçtiği için önce onu izledim.Hiç spoiler yemiş gibi hissetmedim kendimi böyle daha güzel oldu hatta.Puanım 8/10 :)
Aynen öyle çok iyi yapmışsın.
Harika idi Bumbelbe.
Şu seriyi tekrar izleyesim var en kısa zamanda.

Elephant Man

Konusu:
Fil Adam, gerçek bir hayat öyküsünü anlatıyor. 1880’ler Londra’sındayız. Şehrin sokaklarından süzülen kasvet ve karamsarlık, arka sokaklarda olup bitenleri belli eder nitelikte. Doktor Treves, isli sokaklarda gezindiği esnada gezici bir sirke rastlıyor. Önündeki kalabalıktan anlaşıldığı üzere içeride normal olmayan bir gösteri var... Ve bu normal olmayan gösterinin kahramanı, doğuştan engelli olan John Merrick. Annesi Merrick’e hamileyken bir fil tarafından saldırıya uğradığı söylenir bu sirkte. Doktor Treves ise hızlı bir hamleyle tedavi altına almak ister bu fil görünümlü adamı ve istediği gibi de olur. Her haliyle ürkütücü olan fil adamın bu korkunç görünümünün altında, gönlünde yatanlar ise zamanla dökülmeye başlar.

Bu filmi izlemek için psikoloji olarak sağlam olmak gerekiyor. Böyle filmlere meraklı olan biri olarak filmi izledikten sonra 10 dk boyunca boş gözlerle etrafıma baktım. Vermek istediği mesajı hiç acımadan yüzüme yüzüme vurdu. Tam bir şaheser ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık