Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

Karakomiklerin üzerinde çok durmayın bence.Olmamış işte bazı filmler olmaz.Ama bu adamın son 4-5 filmi olmamıştı ya yapmasın bence artık

Kimi No Nawa

Her yerde lafı geçtiği için bir izleyeyim dedimdi. Görselleri, konusu güzeldi. Ama bu tür filmler pek bana göre değil sanırım. Pek etkilenmedim, oysaki beklentimi yüksek tutmuştum :T

Kimi No Nawa

Her yerde lafı geçtiği için bir izleyeyim dedimdi. Görselleri, konusu güzeldi. Ama bu tür filmler pek bana göre değil sanırım. Pek etkilenmedim, oysaki beklentimi yüksek tutmuştum :T
Çok beğenmiştim. Ama bir türlü bitmedi .d

Aha bitti, diyom. Eheheh bitmemiş.

Aha şimdi bitti, diyom. Ehehe bitmedi.

Şimdi mi bitti? Yoo...

Sinir olmuştum buna djjdhss

The Godfather

Şimdiye kadar hep korkmuştum, beğenmem sıkılırım sevmem diye ama öyle olmadı. Her türlü itliği köpekliği yapıp "Uyuşturucu satmam ben" modundaki yeni nesil mafya dizilerine nazaran Vito'nun uyuşturucu işine elindeki siyasi bağlantıları kaybetmemek için soğuk bakması mantıklı olmuş. Sen git 100 tane kafa kes, beyazlara gelince "Olmaz" yerler öyle babalığı, bak herif elindeki en büyük avantajı kaybetmemek için bulaşmıyor işe siz de böyle yazsanıza karakterleri.

The Godfather

Şimdiye kadar hep korkmuştum, beğenmem sıkılırım sevmem diye ama öyle olmadı. Her türlü itliği köpekliği yapıp "Uyuşturucu satmam ben" modundaki yeni nesil mafya dizilerine nazaran Vito'nun uyuşturucu işine elindeki siyasi bağlantıları kaybetmemek için soğuk bakması mantıklı olmuş. Sen git 100 tane kafa kes, beyazlara gelince "Olmaz" yerler öyle babalığı, bak herif elindeki en büyük avantajı kaybetmemek için bulaşmıyor işe siz de böyle yazsanıza karakterleri.
İzlemedim ve zaten o tarz filmleri pek sevmesem de senaryosu kitaptan alındığı için başarılı olduğunu düşünüyorum. Genelleme yapmak gibi olmasın ama kitaptan düzgün uyarlanan filmler daha güzel oluyor bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık