Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

Muhtemelen kız aslında yok adam hayal görüyor yani aslında kız yukarı hiç çıkmadı yukarı çıkan şeyse pastaydı (penne kota) filmin ortalarında bi yerde şef ahçı pastanin içinden kıl çıktı diye azarlıyordu çalışanları hatırladın mı orası aslında finaldi muhtemelen yani mesaj aslında yukarı iletildi ancak yanlış anlaşıldı içinden kıl çıktığı için yenilmedi zannettiler :(
Buna benzer yorumları okudum, olabilir.

Geçen gün Karayip korsanları izleyeyim dedim daha önceden izlemiştim tabii ama can sıkıntısı. İlk filmde ki çoğu sahneyi hatırlamama rağmen çok keyifliydi. Yine açsa biri oturur izlerim. 2. Film biraz daha kötüydü 3. Film daha kötüydü sonra da izlemedim. Çok popüler olmuş bir seri ama ilk film hariç insanlar bence sırf jack sparrow'u sevdi :bilmem:

Geçen gün Karayip korsanları izleyeyim dedim daha önceden izlemiştim tabii ama can sıkıntısı. İlk filmde ki çoğu sahneyi hatırlamama rağmen çok keyifliydi. Yine açsa biri oturur izlerim. 2. Film biraz daha kötüydü 3. Film daha kötüydü sonra da izlemedim. Çok popüler olmuş bir seri ama ilk film hariç insanlar bence sırf jack sparrow'u sevdi :bilmem:
Kesinlikle katılıyorum diğer iki filmdede çok güzel sahneler çok güzel replikler var ama sahneler arası geçişte biraz sikinti var hikayenin içine giremiyoruz

Matrix 1-2

İlk film izlediğim en güzel filmlerdendi 1 dakika bile sıkılmadım. Bunca zamandır işlemediğime pişmanım . 2. Film de iyiydi zaten ilk film bu kadar iyi olunca 2. Filmin de bu kadar iyi olmasını beklemiyordum ama yine de biraz hayal kırıklığı oldu. Ya da ben aksiyon filmleri çok sevmediğim için olabilir, jason statham filmleri kadar aksiyon sahnesi görünce sıkıldım.

2001 A space odyssey
Kubrick reyiz 1968 yapımı olan bu filmde de tarzını konuşturmuş. Ama sanırım bu seviyede ilk uzay filmi olduğundan ve Kubrick reyiz yapımı olduğundan mütevellit zaman zaman anlamıyor veya sıkılıyorsunuz. Son yarım saati kafa allak bullak oluyor ama değişik bir film olmuş. Boş bir gününüzde izlenebilirlik bir film olmuş.

Me Before You

Bayadır aşk filmi izlemiyordum. Güzel filmdi . Son izlediğim filmlerden Intouchables'a benziyordu konu olarak. O filmi beğenen arkadaşlar bunu da beğenebilir.

Matrix 1-2

İlk film izlediğim en güzel filmlerdendi 1 dakika bile sıkılmadım. Bunca zamandır işlemediğime pişmanım . 2. Film de iyiydi zaten ilk film bu kadar iyi olunca 2. Filmin de bu kadar iyi olmasını beklemiyordum ama yine de biraz hayal kırıklığı oldu. Ya da ben aksiyon filmleri çok sevmediğim için olabilir, jason statham filmleri kadar aksiyon sahnesi görünce sıkıldım.
Matrix serisini klasik aksiyon filmleri gibi nitelemek doğru olmaz bence. Filmin tüm serilerinde derin felsefe ve sembolizm yüklüdür. Açıklamaları okuduğunda filme daha farklı bir gözle bakacağını düşüyorum.

https://birblog.com/matrix-nedir-ne-anlatiyor-bu-film-sasiracaginiz-bilgiler/

Matrix serisini klasik aksiyon filmleri gibi nitelemek doğru olmaz bence. Filmin tüm serilerinde derin felsefe ve sembolizm yüklüdür. Açıklamaları okuduğunda filme daha farklı bir gözle bakacağını düşüyorum.

https://birblog.com/matrix-nedir-ne-anlatiyor-bu-film-sasiracaginiz-bilgiler/
Matrix serisini klasik aksiyon filmi gibi nitelemedim ki :D Yanlış anlaşılma oldu sanırım. 2. Filmde bana göre dövüş sahneleri çok uzundu ve ben cidden dövüş sahneleri sevmeyen biriyim . Bundan bahsettim sadece. Zaten matrix'i aksiyon filmi olarak görsem 3 filme 6 saatten fazla zaman ayırmazdım aksiyon filmi sevmiyorum dediğim gibi.

İlk film>3>2 bu arada bana göre.

Beautiful Mind (gerçek bir hikayeyi anlatıyor. kitabı da var.) Şizofreni hastalığına yakalanan bir Matematik profesörünü konu alıyor. Imdb puanı 8.2
NOT: Açıklamada sıkıcı gelebilir ama akan ve güzel bir film pişman olmazsınız.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık