Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İyisin, Hoşsun ama...

Jinbei her zaman out, hayır tayfaya gelirse benim için tayfa biter. Tayfa ölür bu Jinbei ölmez.
Al birini vur ötekine aralarında bir fark yok. :( hadi gene Robin antik dil zırvalığına çekiyoruz. Jinbei dümenci diye tayfaya aldı adam... Kahroluyorum. :(

Edit: Balık olan bir adamı gemide dümenci yapıyor. :( balıksın sen balık ne dümeni .. :(
Bu forumda balık nefreti bitmez arkadaş :D

Bu konuda One Piece' deki favori karakterlerimizin sevmediğimiz özelliklerini yazıyoruz, arkadaşlar. Forumda fanı olduğumuz karakterleri övüp yücelttiğimiz, onlar için tartışarak bir nevi savaş verdiğimiz yüzlerce konu var, bir tane de bu karakterleri yerin dibine soktuğumuz, dürüstçe eleştirdiğimiz bir konu olsun dedim.

Konu için birkaç örnek vermekte yarar olacağını düşündüm:

Örnekler:
1- Coby iyisin, hoşsun ama Garp gibi bir adamdan o kadar yıl eğitim aldın, beraber yola çıktığın Luffy sağ kol indiriyor sen daha Tuğamiral bile olamadın. Pu sana.
2- Lucci belki serinin en karizma adamısın, psikopatlığını da severim ama bu senin bir Kutsal Ejder iti olduğun gerçeğini değiştiremez ve hep bir it olarak kalacaksın.
3- Enel sende az kafa olsa şimdi denizlere hakim olurdun ama mal geldin mal gidiyorsun.
4- Zoro' nun aşırı mükemmel olması onu gerçekçi bir karakter olmaktan uzaklaştırıyor.

gibi gibi...
O da şiçi avladı işte :) Boa'yı esir almak her yiğidin harcı değil, bunu başarsa başarsa Coby gibi bir ılık başarabilirdi :hhh:

Akainu şerosun köpeksin ama aynı zamanda karaktersizsin, tipe bak. Köpek şeklinde teknik mi olur be, Lucci bile böyle köpeklik etmedi :D

Zoro sen iyisin ve hoşsun Kral belirtmek istedim :a:

Luffy iyisin hoşsun ama artık herkese bu kadar acıma reyiz. Mesela Bellamy sümüğünü hemen indirip yoluna gitmeliydin ama o ezikle çok zaman kaybettin. Bu kadar iyi kalpli olma yiğidim...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık