Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İyisin, Hoşsun ama...

Robin iyide değilsin hatta hiç hoş bile değilsin umarım mağlum arcda biri seni yanlışlıkla öldürür. xd

Sanji iyisin,karizmasın,aşçısın felan amma velakin sana diyecek sözcüklerim kalmadı o derece .. :(
Robin her zamanki gibi güzel olmuş da seni kim gandırıyor guzum :/ Sanji avatarları ile gezerdin sen!

Ben değil. :D sanji'ye ilk oyu ben verdim.
Sen Sanji'nin hakkı olduğu zaman veriyorsun şimdi orası ayrı mesele :D Belki bizim poşettir diyeceğim de günahını almayayım :S
Oda en büyük şakasını bana yaptı, düşün ben bile Sanjiden yıldım :( zamanında o sinsi Zoro fanları ile ne boğuşuyordum.

Güzellik bir işe yaramıyor maalesef, icraat yok.
Güzel olan Robin değil yahu senin yorumun ama işte virgül koymadım ondan :/ Sanji konusuna gelirsek normalde Sanji'nin yapmayacağı şeylerdi onlar Oda'nın suçunu Sanji'ye yüklemeyelim ama tabii ki ısrarım yok Daisuki-chan. Bir ara kazanır belki tekrar gönlünü hergele :D

Sen Sanji'nin hakkı olduğu zaman veriyorsun şimdi orası ayrı mesele :D Belki bizim poşettir diyeceğim de günahını almayayım :S

Güzel olan Robin değil yahu senin yorumun ama işte virgül koymadım ondan :/ Sanji konusuna gelirsek normalde Sanji'nin yapmayacağı şeylerdi onlar Oda'nın suçunu Sanji'ye yüklemeyelim ama tabii ki ısrarım yok Daisuki-chan. Bir ara kazanır belki tekrar gönlünü hergele :D
Odayı suçluyorum zaten kanka Sanji kullanılıp kenara atıldı sadece.. :D

Luffy iyisin hoşsun ama ota boka dalmadan önce artık düşünmeyi öğrenmelisin. Mahalle kavgasına gider gibi adam dövmeye gidiyorsun.

Zoro iyisin hoşsun ama karizmanın çizileceğini öğrendiğin anda hemen ortalıktan kayboluyorsun. Zayıf karakterler üstünden prim yapıyorsun.

Sanji iyisin hoşsun ama biraz daha saldırgan olmalısın. Daha öncede dediğim gibi içine kapanık olmayla bir yere varılmaz. Bas düşmanın ağzına tekmeyi. Ayrıca karıya kıza verdiğin değeri tayfada ki erkek yoldaşlarına da vermelisin.

Kimse asıl fanı olduğu karakteri yermiyor yav. Nickinize esin kaynağı olan ya da avatar olarak kullandığınız karakterleri yerin de bir görelim. :D

Son düzenleme:
Kimse asıl fanı olduğu karakteri yermiyor yav. Nickinize esin kaynağı olan ya da avatar olarak kullandığınız karakterleri övün de bir görelim. :D
Doff iyisin,kralsın felan ama etrafın hep hain dolu be kanka bak ne oldu hainler yüzünden böyle durumlara düşüp, millete laf veriyorsun. Senin asıl problemin milleti aile sanman ama onlar seni aile sanamamış .. :(

Kimse asıl fanı olduğu karakteri yermiyor yav. Nickinize esin kaynağı olan ya da avatar olarak kullandığınız karakterleri övün de bir görelim. :D
Morgans. İyisin, hoşsun, pek çok kişinin adalet "koruyucusu" bazı insanlık müsveddeleri için söylediği gibi görevinin gereğini yerine layığıyla getiriyorsun SHİİİİİİİİİİİİİİİİİKAASSSSSHİİİİİİİİİİİİİ. Prensipleri olmayan, kişiliksiz ya da iki yüzlü denilebilecek türden kişiler olma ihtimalin beni tedirgin ediyor!!! (Aslında etmiyor da Fejugod'ın gönlü olsun.)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık