Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İtiraf Köşesi

Birkaç gecelik takıldığım bir kızla bir seferinde korumasız birlikte oldum, güvenli günümde değilim dediği an evimi ateşler sardı. Muhafazakar yapısı sebebiyle kürtaj ihtimal dahilinde değildi (Şimdi diyeceksiniz ki muhafazakar kızın elin adamıyla ne işi var gece gece, öyle olmuyor o işler, mantığına bakmayınız efenim) Bir ay boyunca baharı görmemiş ağustos böceği gibi sakin sakin takılsam da götüm götüm üç buçuk attım. Ha sonunda ne oldu? Bir ay daha kızın çevresinde ister istemez takılmak durumunda kaldık. Hatun da durumu çaktı bir süre sonra "Endişe etmeni gerektirecek bir şey yok" demesiyle huzuru boldum. Sonra ne oldu? Kız birkaç hafta sonra manita yaptı, beni de arkadaşı diye tanıttı. El sıkıştık. Hay Allah'ım.

Birkaç gecelik takıldığım bir kızla bir seferinde korumasız birlikte oldum, güvenli günümde değilim dediği an evimi ateşler sardı. Muhafazakar yapısı sebebiyle kürtaj ihtimal dahilinde değildi (Şimdi diyeceksiniz ki muhafazakar kızın elin adamıyla ne işi var gece gece, öyle olmuyor o işler, mantığına bakmayınız efenim) Bir ay boyunca baharı görmemiş ağustos böceği gibi sakin sakin takılsam da götüm götüm üç buçuk attım. Ha sonunda ne oldu? Bir ay daha kızın çevresinde ister istemez takılmak durumunda kaldık. Hatun da durumu çaktı bir süre sonra "Endişe etmeni gerektirecek bir şey yok" demesiyle huzuru boldum. Sonra ne oldu? Kız birkaç hafta sonra manita yaptı, beni de arkadaşı diye tanıttı. El sıkıştık. Hay Allah'ım.
Babalık gitmezdi sana zaten ucuz yırtmışsın :D

Bazı sınavlara bir kaç gün önceden çalışmaya başlayıp, soran arkadaşlara ''pek bakamadım ya bütün gün yattım'' diyorum

Kral

Duruma karışmak haddim değil lakin gerçekten kürtaja göz yumabilirmiydin o bebeğin ölmesine merakımdan sordum sadece.

18-24 yaş arasında olup da kitap,müzik ve sinema alanında uzman kesilen kimseyi samimi bulmuyorum. Özellikle üniversiteye başladıktan sonra fark ettim ki bu üç alan uçsuz bucaksız bir evren adeta. Birikimimiz olduğunu düşündüğümüz alanlarda bile aslında çok az şey biliyoruz. Değişik değişik bir sürü eser var.

Muhalif ve özgürlükçü geçinip de en ufak bir farklılığa bile saygı göstermeyen insanları samimi bulmuyorum.

Ülkemizin hayvanseverleri çoğu hayvana insanlardan çok ama çok daha fazla değer veriyor. Bu tarz hayvanseverleri samimi bulmuyorum.

''Metalciyim ben!'' ya da ''Rock benim hayatım! '' diye geçinen kadınları samimi bulmuyorum. Bir insan istediği her türlü müziği dinleyebilir buna saygım sonsuz;fakat ortamlarda sürekli bu özelliğini vurgulayıp düğünlerde ve bahar şenliklerinde Serdar Ortaç şarkıları eşliğinde göbek atmaları sinir bozucu. Az dürüst olun.

Dürüstlük demişken dürüst olduğunu iddia eden kadınları da samimi bulmuyorum. En dürüst kadın bile yüzüne güldüğü insanın arkasından konuşabiliyor,kolaylıkla yalan söyleyebiliyor.

Feministlik olayını bayağı abartan, kendi ailesinin bile kendisine sesini yükseltemeyeceğini ve olur da bir gün biri kendisine bağırıp çağırırsa o kişiyi çok kötü yapacağını iddia eden bir yakınımın, sevgilisinin kendisinine bağırıp çağırarak hakaret etmesinin ardından uzun uzun ağlamasının ve daha sonra da sevgilisini affetmesinin ardından ülkem feministlerini de samimi bulmuyorum. (İnsanların birbirine bağırıp çağırmaması gerektiğini düşünüyor ve kadın erkek eşitliğini destekliyorum.Bunlar ayrı şeyler.)

Tipin değil de iç güzelliğin önemli olduğunu iddia eden kimseyi samimi bulmuyorum. Tipini beğenmediğiniz biri ilginizi çekmiyor ki içi nasıl diye bakasınız.

Lince hazırım. Yine de ilk taşı günahsız olanınız atsın. Teşekkürler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık