Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum dünyanın en üşengeç insanı olabilirim. Piyangodan bir kaç milyon çıksa da hiç evden çıkmama gerek kalmasa diye hayal kuruyorum sürekli :(

İtiraf ediyorum dünyanın en üşengeç insanı olabilirim. Piyangodan bir kaç milyon çıksa da hiç evden çıkmama gerek kalmasa diye hayal kuruyorum sürekli :(
Evden çıkmama kısmını atarsak seninle aynı düşüncedeyiz. Bir yerlerden yüklü bir para gelse de beleş yaşasam diye ilginç bir hayalim var. :/ İstediğim şeylere ulaşabilmem için okulu bitirmem, yurt dışına çıkmam, orada dil eğitimi ve yüksek lisans falan yapmam gerekiyor. Baya çetrefilli şeyler yani. Bu sene de piyango çıkmazsa mecbur yapacağım bu dediklerimi xD

Evden çıkmama kısmını atarsak seninle aynı düşüncedeyiz. Bir yerlerden yüklü bir para gelse de beleş yaşasam diye ilginç bir hayalim var. :/ İstediğim şeylere ulaşabilmem için okulu bitirmem, yurt dışına çıkmam, orada dil eğitimi ve yüksek lisans falan yapmam gerekiyor. Baya çetrefilli şeyler yani. Bu sene de piyango çıkmazsa mecbur yapacağım bu dediklerimi xD
Güzelmiş esasen :D
Bende bir yerlerden 250k bulup faiziyle yaşamayı planlıyorum hep :)

Çok cips çaldım. Lakin o bakkal her 50 kuruşun hesabını yaptığında içimden biraz daha çalmak geliyordu.

Ytl 'den önceki dönem eglenceliydi.

Derste, kütüphanede, gördüğüm her yerde fusetea içen kıza arkadaşla beraber fusion diyorduk, fusion fikrini ortaya atan bendim tabi. Gözleri fıldır fıldır olup kütüphaneye giren çıkanların kaydını tuttuğunu sandığımız kıza felfecir(arkadaşın fikri), felfecirin dikkatimizi celb eden bir arkadaşına holstein(benim fikrim) diyorduk. Lakap takma takıntısı olan biri değiliz, isimleri bilmeyince muhabbete o şekilde dahil oluyorlardı. Bir de tipine kaydığımız erkekler listemiz vardı, sebepsiz yere ağız burun dalmak istediğimiz. Bu kadarı kafidir diye umuyorum.

Çok cips çaldım. Lakin o bakkal her 50 kuruşun hesabını yaptığında içimden biraz daha çalmak geliyordu.

Ytl 'den önceki dönem eglenceliydi.
1 gofret 50 kuruşsa bakkalın o gofrette kârı 5 (taş çatlasın) 10 kuruş
bakkalın canı gofret çekse ve 1 tane gofret yese artıya geçmesi için 6-10 gofret satması gerek :hhh:

@Reiper in Toriko fanlığından nefret ediyorum :(
normal fanlık değil ultra-mega-süper fanlık o
Yabış yabış cıvık bişey müdürüm afedersin

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık