Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Issho

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 275 83.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 55 16.7%

• Kullanılan toplam oy
    330
Bu adamın nasıl Amiral olduğunu anlamıyorum. ''Adını sanını'' duymadığımız Amiral gücünde insanlar var mı OP evreninde? Bana garip geliyor bu durum.
WG ajanı, CPBilmemkaç üyesi muhtemelen, dostu yeşil de öyle. Yoksa böylesine güçlü adamlar ada köyünde domates ekiyor olamaz. WG olmaz, başka bir şey çıkar ama evet, bir iş var arkasında

Heracles gibi ıssız adada yaşayip hayvan gibi güçlü adam varsa Amiral ederi adamlar da vardır, bence Heraclesde de amiral havası vardı, belki amiral gücündedir bilemiyoruz. :)

Yine hükümete bağlı olmayan adalardan Calgara, muhtemelen bağlı krallıklardan da Noland gibi hayvan çıkmış. Nolandın gücü bildiğin amiral gücüydü.

Issho hükümet ajani veya denizci değil, sivil oldukları belirtildi. Seferberlik tarzı askere alma yapmış denizciler bu ikisi de öyle katilmışlar. Isshonun yeteneği k. Haki. K hakisi amiral ayarı deyip meyveli kılıcı denizciler vermiş olabilir.

Heracles gibi ıssız adada yaşayip hayvan gibi güçlü adam varsa Amiral ederi adamlar da vardır, bence Heraclesde de amiral havası vardı, belki amiral gücündedir bilemiyoruz. :)

Yine hükümete bağlı olmayan adalardan Calgara, muhtemelen bağlı krallıklardan da Noland gibi hayvan çıkmış. Nolandın gücü bildiğin amiral gücüydü.

Issho hükümet ajani veya denizci değil, sivil oldukları belirtildi. Seferberlik tarzı askere alma yapmış denizciler bu ikisi de öyle katilmışlar. Isshonun yeteneği k. Haki. K hakisi amiral ayarı deyip meyveli kılıcı denizciler vermiş olabilir.

Nasıl bir şans ki, seferberlik ilanından sonra boşalan 2 tane Amiral koltuğu dolmuş.

Bunun 2003 yapımı Takeşi Kitano uyarlaması bir filmi vardı. CD'den döndürür döndürür izlerdim.

Shintaro Katsu yerine iyi bu tipi çizmemis. Eskisi daha karizma duruyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık