Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Kütüphane] Issho

'Denizciler' forumunda Smoker tarafından 31 Oca 2016 tarihinde açılan konu

?

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

1. Laf yok, icraat var.

196 oy
    80.7%
  2. Amirallik kimlere kalmış

47 oy
    19.3%
  1. Daredewill (Üye)
    Mesaj Sayısı 14,517
    Üyelik Tarihi29 Nis 2015
    Sivil sivil diyen ben miydim, benim mi gözümün önünde korun kafasını kırıp attılar? Shichi diye ağlayan kimdi? Adam bildiğin vasıfsız yahu, nerede kaldı insiyatif almak, millet ölüyor be sen vazifeni yapmadığın için oluyor. O kimsenin sevmediği Akainu olsa Dof'un karşısına çıkardı gerekirse.

Fuji'ye korkak demek bile Usopp'a karşı saygısızlık olur. Adam bildiğin vasıfsız, etkisiz eleman. Oda öyle tasarladı, Lufy kahraman olsun diye öyle kurguladı diyemezsiniz. Ben bu adamın gücünüde geçtim ve gerçekten merak ediyorum, Rosa'daki davranışlarını bana biri yorumlasın be bende yahu ne yanlış anlamışım Fuji ne büyük adammış diyeyim.

2. twei Savaş Yordu ^^

twei (Savaş Yordu ^^)
    Mesaj Sayısı 12,715
    Üyelik Tarihi21 Mar 2014
    Doflamingo'nun olmadığı yerlerde sadece resimlere bakmışsın herhalde. Olsun öyle takip etmen bile güzel bişey.

3. Daredewill (Üye)
    Mesaj Sayısı 14,517
    Üyelik Tarihi29 Nis 2015
    Soruların bir cevabı olamayınca hemen iftira, hassas noktadan saldırı falan olmuyor.:D
    Fuji'yi bana açıkla neden öyle davrandı? Sabo olayı, halkın ölmesi korsanın kahraman olması falan, neden? Alın size denizciler kötü demek mi istedi, yoksa korsanlar iyi mi? Devrimci ajanıysa da biz bilmiyoruz, öğrenene kadar sövmek hakkımız. Yoksa bütün Olanları müthiş K.hakisi ile gördü mü? Sırf bir korsan kahraman olsun bakın biz iyi değiliz demek için masumların ölmesine izin verdi yani, bravo gerçekten. Akainu'da dünyanın geri kalanı için Ohara'daki insanları öldürdü. Ikiside aynı yani.:/

4. Millennium Wizard King of Dressrosa

Millennium Wizard (King of Dressrosa)
    Mesaj Sayısı 19,256
    Üyelik Tarihi21 Tem 2009
    Böyle sorular sormayı bırak forum error veriyor biliyorsun.:(

5. Monkey D. Luffy Ora ora ora!!!

Monkey D. Luffy (Ora ora ora!!!)
    Mesaj Sayısı 9,523
    Üyelik Tarihi31 May 2014
    Ölen yok Dressrosa'da. Tüm sorular bitti.
    İyi forumlar. :a:

6. Kendini kör ettiği mangada nerde geçiyor ve bu adamın bi türlü kör olduğuna inanamıyorum.

7. Nerden biliyorsun Kuzanın yerine bunun geldiğini belki diğer amiral geldi.

8. twei Savaş Yordu ^^

twei (Savaş Yordu ^^)
    Mesaj Sayısı 12,715
    Üyelik Tarihi21 Mar 2014
    Kuzan ayrıldı Sakazuki de yükseldi :S İki koltuktan hangisi hangisine geçti ne farkeder ya :S

9. Sanki tek amiral bu gelmiş gibi yorum yapıyorlar

10. twei Savaş Yordu ^^

twei (Savaş Yordu ^^)
    Mesaj Sayısı 12,715
    Üyelik Tarihi21 Mar 2014
    :D Yaparlar boşver.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık