Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Issho

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 274 83.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 55 16.7%

• Kullanılan toplam oy
    329
Bunu nasıl kaçırdım len, adam zamanın akışını değiştirmiş bildiğin, ben ikna oldum oyumu değiştiriyorum, laf yok icraat vara geçtim :a:

Hakisi de çok sağlam bak kılıcı kara yapmış çıplak elle itiyor kafesi xD
Fuji dofun silah ticaretini de durdurmak istiyordu. O işe de sabo bakıyordu. O yüzden saboya dokunmadı diyebiliriz.

Luffy ve tayfasına da dofu indirsin diye dokunmadı. Adam adada istediği sonuca ulaştı mı? Ulaştı. Hem silah ticareti son buldu hem dof düştü hem bir shichi eksildi uğraşmadan aradan çıkardı.

Üstüne dofu kurtarmaya gelen Jacki indiren taraftan oldu. İcraat değil mi bu :p

Sonra devrimcilerle olan savaşa katıldı. Sonucunda devrimcilerde bir panik var. Ne olduğunu da ileride öğreneceğiz.

Fikrin değişti hemen tabii.:a:
O kadar çok icraat yapıyor ki karargaha oturup iki dakika çay bile içmiyor vakti yok çünkü karargahta oturmaya ondan hep dışarda.:gamyon:
Adam yerinde duramıyor napsın icraat adamı :oleyo2:

Fuji dofun silah ticaretini de durdurmak istiyordu. O işe de sabo bakıyordu. O yüzden saboya dokunmadı diyebiliriz.

Luffy ve tayfasına da dofu indirsin diye dokunmadı. Adam adada istediği sonuca ulaştı mı? Ulaştı. Hem silah ticareti son buldu hem dof düştü hem bir shichi eksildi uğraşmadan aradan çıkardı.

Üstüne dofu kurtarmaya gelen Jacki indiren taraftan oldu. İcraat değil mi bu :p

Sonra devrimcilerle olan savaşa katıldı. Sonucunda devrimcilerde bir panik var. Ne olduğunu da ileride öğreneceğiz.
Bahaneler bahaneler :artiz:

Yani başında koramiral'in kafasını kırdılar diyorum sen ne anlatıyorsun ya :hıh:

Bu bölümle gördük ki yasama yürütme Fujitora.

Adam dresserosa'ya gitti sonrasında hemen merijoa'ya gidip shibukai sisteminin kaldırılmasına sebep oldu sonra devrimcilerle kapıştı o da yetmezmiş gibi yine gemiye atlayıp bir şeylerin peşinde koşturuyor.

Karargahın ihtiyacını adam tek başına karşılıyor.
Sakazuki'de vay anam shibukai kovalayam wano'ya gitmeyem derdinde.

Fujitora Make Marine great again.

O değilde küçük bir farklı bir bakış açısı kullanayım :D

Sengoku (Amiraller doğrudan Kutsal Ejderlere bağlı) diyerek Fujitora'nın da Amiral olduğunu bildiğimizden dolayı Fujitora'nın da diğer amirallerden farkı kalmadan sadece düşüncesinin farklı olması onu paklaştırıp diğer amirallerden ayırmaz. Bu yüzden Fujitora'nın da diğer Amirallerden bir farkı yoktur diyebiliriz ve Amirallik görevinin değiştirilmesine yönelik bir adım atmadığı içinde diğer amirallerden farkı yoktur görüşünüde desteklemeye yönelik bir deyimdir. Bunu bildiğini de farz edersek isteyerek kutsal ejderleri koruma görevi üstlendiğini veyahut istemediği takdirde de yinede bir şey yapmamasını hesaba katarsak pek ala Fujitora'da köpek dediğimiz amiraller grubuna girer.

Fujitora'ya bile sallayan arkadaşlar var. Ya bu zatın yerinde Akainu olsa Luffy'nin Dressrosa'dan cesedi çıkardı. Gayet güçlü ve eğlenceli birisi. Denizcileri sevmem ama Fujitota'yı çok sevdim.

O değilde küçük bir farklı bir bakış açısı kullanayım :D

Sengoku (Amiraller doğrudan Kutsal Ejderlere bağlı) diyerek Fujitora'nın da Amiral olduğunu bildiğimizden dolayı Fujitora'nın da diğer amirallerden farkı kalmadan sadece düşüncesinin farklı olması onu paklaştırıp diğer amirallerden ayırmaz. Bu yüzden Fujitora'nın da diğer Amirallerden bir farkı yoktur diyebiliriz ve Amirallik görevinin değiştirilmesine yönelik bir adım atmadığı içinde diğer amirallerden farkı yoktur görüşünüde desteklemeye yönelik bir deyimdir. Bunu bildiğini de farz edersek isteyerek kutsal ejderleri koruma görevi üstlendiğini veyahut istemediği takdirde de yinede bir şey yapmamasını hesaba katarsak pek ala Fujitora'da köpek dediğimiz amiraller grubuna girer.
Fuji nin onları koruyacağını düşünmek ? Kör ve yaşlıyım der rütbe düşürür bu adam :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık