Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Issho vs. Kuzan

Kim Kazanır

• Kullanılan toplam oy
    111

Yami

O meyvenin doğal düşmanı bence Aokiji'nin meyvesi. Yani Akainu'ya karşı en rahat savaşabilecek adam şu evrende Aokiji idi bence. Bana doğal düşman gibi geldiler.

Ateş ile buz nötrlüyordu birbirini diye hatırlıyorum. Tam da belli olmuyor.
Bu konuda günlerce tartışabiliriz :)

Amiraller arası kapışmaların sonucunu tahmin etmek çok zor.
Kimse bahsetmemiş ancak bana kalırsa Aokiji'nin bacağı da bir handikap.
Düşünüyorum ama işin içinden çıkamıyorum. Kararsızım.

karolla

Amacı Shichibukai sistemini yıkmak olan, denizcilerden ve hükümetten hoşlanmayan, bizim tayfaya yakınlık duyan adamla Zoro vs mi atar?

Az hikayesel bak şu seriye yahu.

Bu adamla Zoro anca son savaşta kapışır. Orada kimin yanında olur bu adam? Luffy'nin mi, Denizcilerin mi? Az hikayesel bak.

Zoro'yu herkesle dövüştürdün be. Az düşünsen bu tarz bir şeyin olma ihtimali kalmadığını göreceksin de işte neyse.
yav he he dövüşmez :D

Aynen orda tam olarak ne olduğu da belli değil. Sonrası da yok. Ama bence meyvesi tamamen etkisiz gibiyken sadece sırf hakisiyle Akainu'ya karşı öyle savaşması bana mantıksız geliyor. Sonuçta karşıda ki de Akainu yani. O adamın da hakisi Kuzan'dan aşağı değil hatta yukardadır.

Yami

Aynen orda tam olarak ne olduğu da belli değil. Sonrası da yok. Ama bence meyvesi tamamen etkisiz gibiyken sadece sırf hakisiyle Akainu'ya karşı öyle savaşması bana mantıksız geliyor. Sonuçta karşıda ki de Akainu yani. O adamın da hakisi Kuzan'dan aşağı değil hatta yukardadır.
Şuan nedense o vs çok saçma geldi bana :D
Sanırım altından kalkamayacağı için göstermedi ve göstermeyecek. Zaten bu gibi vsler hep laf arasında geçiyor.
10 gün fazla abartmış.

Şuan nedense o vs çok saçma geldi bana :D
Sanırım altından kalkamayacağı için göstermedi ve göstermeyecek. Zaten bu gibi vsler hep laf arasında geçiyor.
10 gün fazla abartmış.
Bence Adanın bir tarafının buz diğer tarafının magma olması felan meyvelerin zıtlığını göstermek için yaptığı bir şey. Bildiğin 2 zıt logia güce sahip Amiral'in dövüşünü gösterdi. Başka Amiral'lerin dövüşü o kadar sürmez bence.

Buz değil soğutma meyvesi diyor.Buzdolabı gibi düsünün,adam magma'ya karşı eksili derecelere çıkmıstır :D Sonuç 10 gün direniş,sonra mağlubiyet.Magma'nın ısısı artmaz ama Aokji'nin (kullanıcının capıyla alakalı tabi ) olayın sınırı yok gibi.Ortamı istediği kadar soğutabilir.

kör topal

Bi tarafta kontenjan açığından gelen eğitimsiz amiral diğer tarafta yıllarca eğitim almış tecrübeli eski bir amiral ama güçten düştüğünü sanmıyorum çünlü yonko ortağı. Bence tecrübeden Aokiji alır elbe Issho'nun açığını bulur bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık