Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Issho vs. Jack

Kim kazanır ?

• Issho

Kullanılan: 158 88.8%
  • Jack

Kullanılan: 18 10.1%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 2 1.1%

• Kullanılan toplam oy
    178
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MDL_Roronoa

Jack böyle aptalca önüne gelene dalıyorsa geçmiş olsun zaten.

Yanlış görmediysem.Yara izi olmayan, nadir karakterlerden biri. Birebir de zarar vermek zor gibi gözüküyor.
O yüzden E.oda bu şekilde saf dışı bıraktı.(Zunisha)
Çok değişik bir duruşu vardı Jack'in.
Amiralde olsa yenene kadar imanı gevrerdi heralde Jack'i.

karolla

işoo adamı havaya kaldırır yere vurur. havaya kaldırır yere vurur. Sağa sola vurur. Havada tutar, üstüne meteor atar. Vücudunun bölgelerine ayrı çekim uygular. Ayaklarını aşağı çeker, kafanı yukarı iter gövdeni parçalar.

Uyanışta tüm alan yerçekimi içinde kalır. Bu durumda hız bile sökmez buna :p

fujitora easy win :D

işoo adamı havaya kaldırır yere vurur. havaya kaldırır yere vurur. Sağa sola vurur. Havada tutar, üstüne meteor atar. Vücudunun bölgelerine ayrı çekim uygular. Ayaklarını aşağı çeker, kafanı yukarı iter gövdeni parçalar.

Uyanışta tüm alan yerçekimi içinde kalır. Bu durumda hız bile sökmez buna :p

fujitora easy win :D
Yalnız şu ana kadar o yerçekiminin bir işe yaradığını da görmedik hani. Sadece Dressrosa'daki çekim kuvvetine bakacak olursak Jack'i ancak gıdıklar o çekim. Adamda fiziksel avantaj sağlayan meyvelerin kralı var.

Fuji'nin meyve çok kısıtlandırılmış. Yoksa bu evrende rakibi yok adamın. Mesela diyorsun ya yukarı kaldırır yere vurur falan.. Herhangi bir rakibini havada tutup ayaklarını yerden kesse adam zaten bitti. Ama bu şekilde yansıtmıyor mangaka meyveyi. Luffy bile Jack'ten güçsüz olmasına rağmen dövüşebildi Fujitora'yla. Zoro'ya kimseye uygulamadığı kadar çekim gücü uyguladı, adam kontra attı falan. Böyle düşününce de Fujitora'nın kazanması sıkıntıya giriyor.

@kadir t. 'nin dediği gibi, adam yıllar yılı korsanlık yapıyor, yeni dünyada zibille güçlü adam var ama herif daha çizik almamış. İnu ve Neko gibi iki canavara karşı dövüşüyor yine çizik almıyor. Zunisha gibi muazzam bir yaratıktan direkt olarak darbe yiyor, görünen kadarıyla yine kalıcı bir hasar almamış. Yani dayanıklılık ve fiziksel güç konusunda muazzam bir seviyede Jack. Denk getirdi mi affetmez hani. Fujitora kazanır dedim ama yazdıkça aklım Jack'e doğru kaymaya başladı bak :)

Jack'e verenler şaşırtmadı. :D

Fujitora alır. O deniz savaşında Jack'e bulaştığını sanmıyorum Sengoku ve Tsuru'nun bu arada. Bulaşsalar dahi benim vs konusundaki fikrim değiştirmez. Amiral>Herhangi bir yonko adamı.
Bende verdim la Jack'e ne demek istiyon sen şimdi. :)
Ama ona oy verme sebebim başka idi bir baktım 1 kişi bile adama oy vermemiş dedim basayım gitsin.
Bir baktım şimdi 6 olmuş :S

Jack fiziksel olarak daha güçlü ve dayanıklı.Sağlam bir tane vursa iyi hasar verir.Fuji daha g3 yiyince zor toparlanıyor.

O meyveye dayanır Jack zunisha hortumu yemiş adam.B.hakisi daha sağlamdır.Sonuçta kafesi kesemeyen bir İssho var boşuna vasıfsız demiyoruz. :)

Yalnız şu ana kadar o yerçekiminin bir işe yaradığını da görmedik hani. Sadece Dressrosa'daki çekim kuvvetine bakacak olursak Jack'i ancak gıdıklar o çekim. Adamda fiziksel avantaj sağlayan meyvelerin kralı var.

Fuji'nin meyve çok kısıtlandırılmış. Yoksa bu evrende rakibi yok adamın. Mesela diyorsun ya yukarı kaldırır yere vurur falan.. Herhangi bir rakibini havada tutup ayaklarını yerden kesse adam zaten bitti. Ama bu şekilde yansıtmıyor mangaka meyveyi. Luffy bile Jack'ten güçsüz olmasına rağmen dövüşebildi Fujitora'yla. Zoro'ya kimseye uygulamadığı kadar çekim gücü uyguladı, adam kontra attı falan. Böyle düşününce de Fujitora'nın kazanması sıkıntıya giriyor.

@kadir t. 'nin dediği gibi, adam yıllar yılı korsanlık yapıyor, yeni dünyada zibille güçlü adam var ama herif daha çizik almamış. İnu ve Neko gibi iki canavara karşı dövüşüyor yine çizik almıyor. Zunisha gibi muazzam bir yaratıktan direkt olarak darbe yiyor, görünen kadarıyla yine kalıcı bir hasar almamış. Yani dayanıklılık ve fiziksel güç konusunda muazzam bir seviyede Jack. Denk getirdi mi affetmez hani. Fujitora kazanır dedim ama yazdıkça aklım Jack'e doğru kaymaya başladı bak :)
3 sayfa sonra başlıyormuşsun Jack parçalar demeye :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık