Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Issho vs. Inuarashi & Nekomamushi

Sizce kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    144
Böyle karşılaşmalar amiral sevdasıyla sonuçlansaydı 2 vs 4 devrimciler kapışması net sonuçlanmış olurdu.1 de değil koskoca 2 amiral dört komutan alamamış birde üstüne yaralanmışlar.Üstelik Sabo dışında sulong formları etmeyecekleri bariz olan adamlar.

Kafesi de eğiteymiş madem meyve gücüyle yada meteorlarıyla.Öyle söylemekle herşey yapılacak olsa Fuji shichiliği tek başına kaldırırdı.
Kılıcı kafese dayadı kafes durdu sonra cekti yürümeye devam etti. Tersi mi oldu ? Hayır. Orada ki olaylara dokunmamasının nedenini zilyon kere anlattım... Shic mevzusunu o kaldırdı denebilir bu zamana kadar kullandılar adam bilim insanı ile ortak calısma sonucu atın bunları çöpe dedi. Aksi mi oldu ? Hayır e bitti. Kedi köpekle kafes-shic ne alaka anlamadım. Yaranı deşmek niyetinde değilim :rolleyes: Gayet düz yorum yaptım ki kapışma bu yönde zati...

Kılıcı kafese dayadı kafes durdu sonra cekti yürümeye devam etti. Tersi mi oldu ? Hayır. Orada ki olaylara dokunmamasının nedenini zilyon kere anlattım... Shic mevzusunu o kaldırdı denebilir bu zamana kadar kullandılar adam bilim insanı ile ortak calısma sonucu atın bunları çöpe dedi. Aksi mi oldu ? Hayır e bitti. Kedi köpekle kafes-shic ne alaka anlamadım. Yaranı deşmek niyetinde değilim :rolleyes: Gayet düz yorum yaptım ki kapışma bu yönde zati...
Verdiğim geçerli örneği anlamamakta ısrar ediyorsun bende dolaylı örnekler veriyorum.Benzer kıstas Kuzan örneğiydi.Jozu gibi adam karşısına geçti malum Wb olayı olana kadar yenilmedi.Şimdi en az Jozu hatta daha güçlü 2 sulong formunun amirale av olacağını mı düşünüyorsun yada sanıyorsun ? Birebirde kaybederler ama 1 vs 2 bu.Kaido güçlerini onayladı.Oda bile senaryo nasıl işine gelirse öyle kazandırır.Hakisi bitti misali formları kapatırsa orası ayrı olay.Onun dışında amiral kesin alır diyeceğimiz bir durum yok Oda nasıl uygun görürse öyle sonuçlandırır.

Verdiğim geçerli örneği anlamamakta ısrar ediyorsun bende dolaylı örnekler veriyorum.Benzer kıstas Kuzan örneğiydi.Jozu gibi adam karşısına geçti malum Wb olayı olana kadar yenilmedi.Şimdi en az Jozu hatta daha güçlü 2 sulong formunun amirale av olacağını mı düşünüyorsun yada sanıyorsun ? Birebirde kaybederler ama 1 vs 2 bu.Kaido güçlerini onayladı.Oda bile senaryo nasıl işine gelirse öyle kazandırır.Hakisi bitti misali formları kapatırsa orası ayrı olay.Onun dışında amiral kesin alır diyeceğimiz bir durum yok Oda nasıl uygun görürse öyle sonuçlandırır.
Ben onları jozu ile kıyaslamam en az ya da daha falan değil. Anlık güç artışı o. Jozu kuzan fuji bakar isek onlardan daha fazla savaşa girmiştir. Neyse mevzu o değil. Dediğim gibi sadece meyveyi açsın kapatsın eğitim verir...

Akaiunu denizcilerden en fazla göze çarpanı ama ben Issho reisin daha güçlü çıkmasını bekliyorum çünkü meyvesi gerçekten dehşet verici.

Fuji selasını okutur bunların. Adam zaten fersah fersah güçlü bu ikisinden. Üstüne acayip bir meyve var. Meyve avantajı çok fark yaratır. Öyle mamutu tutup künde atmaya benzemez. Bir Gravity sword ile dünyasını karartır. Hareket ettirmez. Bir de 12 saat aralıklarla dövüşeceklermiş. Kasmadan rahat rahat yener ikisini.

İlk gözüktüklerinde Çomar ve Mamoş bize inanılmaz güçlü karakterler olarak sunulmuşlardı. Tabii o noktaya dek Jack gibi Yonko komutanı karakterleri pek aksiyon halinde görmemiştik. Ama o sayılar çıkarken çok kez yazdığım gibi dokuz kının Kaido'ya beraberce dalıp çok ciddi hasar veremeden, hibrit formunu dahi açtırmadan yenilmiş olması kınlar adına büyük rezillik oldu. Kaido'nun ilk hırpalanma evresi Çomar ve Mamoş'un sulong formlarında beraberce iki kişi saldırmasıyla geçilmeliydi. Diğer kınların en azından bir kısmı için uygun rakipler vardı ki Kaido dövüşünden sonra iyileştirilip onlarla eşleştiler zaten.

Ha, sulong formlarında beraberce Jack'i çok kolay dövdüler. Şimdi de Çomar tek başına işini bitirecek gibi. Mamoş da Perospero'nun peşinde. Birazcık iadeiitibar gelecek anlaşılan. O yüzden ikisinin aynı anda sulong ile dövüştükleri senaryoda bence yine Issho karşısında şansları olur. Bunun dışında dönüşümlü veya sulong kullanamadıkları senaryolarda mümkün değil zaten.

Dövüşen issho ile dövüşmüyor ki meteor ile dövüşüyor. Meteoru durduracak gücün varsa yenersin. Adam rasgele meteor indiriyor yere kaç tanesinden kaçabilirsin o da muamma. Sanılanın aksine son derece sıkıntılı bir rakip olduğunu düşünüyorum düşünüyorum. Dof ve law bir kere durdurmuş olabilirler ama madaranın sorusuyla tamamlayalım istiyorum. "Peki ya ikincisine ne yapacaksın Ohnoki?"

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık