Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Issho vs. Inuarashi & Nekomamushi

Sizce kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    144
Anket 2016’da açılmış. Şu karakterleri 5-6 yıldır biliyor olmamız çok üzücü. Bi manga bu kadar mı yavaş ilerler?

Ankete gelirsek fujitora’da 2 tane jack tutacak güç görmedim.

İyi ki ''sence'' ye kalmıyoruz :D
Yine benceye kalıyoruz aynen yazdığıma yakın olacağı için. :) Kaido seviyeleri iyi biliyor ve çok güçlüler dedi.Her biri 3. komutan yada üstü 2 adam amiralle kafa kafaya çarpışmaya yeter.Bir tanesi bile mf savaşında dikkat kaybına yenilmişti Jozu.Söylediklerim gayet normal sizde sıkıntı var.Sadece maçın ortada olduğunu söylemişim zaten.

Yine benceye kalıyoruz aynen yazdığıma yakın olacağı için. :) Kaido seviyeleri iyi biliyor ve çok güçlüler dedi.Her biri 3. komutan yada üstü 2 adam amiralle kafa kafaya çarpışmaya yeter.Bir tanesi bile mf savaşında dikkat kaybına yenilmişti Jozu.Söylediklerim gayet normal sizde sıkıntı var.Sadece maçın ortada olduğunu söylemişim zaten.
Değil kılıç ustalığı sadece meyve gücünü kullana kullana kedi köpeği eğitir. Düz yorum yapıyorum bak o derece...

Böyle karşılaşmalar amiral sevdasıyla sonuçlansaydı 2 vs 4 devrimciler kapışması net sonuçlanmış olurdu.1 de değil koskoca 2 amiral dört komutan alamamış birde üstüne yaralanmışlar.Üstelik Sabo dışında sulong formları etmeyecekleri bariz olan adamlar.
Değil kılıç ustalığı sadece meyve gücünü kullana kullana kedi köpeği eğitir. Düz yorum yapıyorum bak o derece...
Kafesi de eğiteymiş madem meyve gücüyle yada meteorlarıyla.Pardon eğip bükeymiş. :)Öyle söylemekle herşey yapılacak olsa Fuji shichiliği tek başına kaldırırdı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık