Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Issho vs. Inuarashi & Nekomamushi

Sizce kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    144
Dövüşen issho ile dövüşmüyor ki meteor ile dövüşüyor. Meteoru durduracak gücün varsa yenersin. Adam rasgele meteor indiriyor yere kaç tanesinden kaçabilirsin o da muamma. Sanılanın aksine son derece sıkıntılı bir rakip olduğunu düşünüyorum düşünüyorum. Dof ve law bir kere durdurmuş olabilirler ama madaranın sorusuyla tamamlayalım istiyorum. "Peki ya ikincisine ne yapacaksın Ohnoki?"
Meteor o kadar sıkıntı değil aslında. Bu Fuji'nin daha beter yetenekleri var. Koca adayı kaldırıp, başına geçirebilir.

Meteor o kadar sıkıntı değil aslında. Bu Fuji'nin daha beter yetenekleri var. Koca adayı kaldırıp, başına geçirebilir.
Adamın ayarı yok problem o bence. Dengesiz biri. Canı sıkılıp kafana atabilir yani. Dövüşe odaklanman zor issho ile dövüşürken. Örneğin akainu magma ile dövüşür bunu bilirsin ama Fuji normal kılıç ile dövüşüyor sonra bir anda kafana meteor atıyor mesela. İnu ve neko sağlam adamlar ama amiral seviyesi algılanmış değil bence hala

Fujitora bu ikiliyi rahat alır. Sulong formları için ay ışığı lazım. Fujitora yerden taş parçalarını gökyüzüne çıkarsa ay ışığını kesecek ve sulong formları iptal olucak zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık