Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Issho vs. Charlotte Katakuri & Charlotte Cracker

Fujitora'da bu vasıf var mı?

• Kullanılan toplam oy
    192
Fuji vs Cracker diye okudum öyle bir vasfı yoktur diyecektim sonra baktım Kata da var işin içinde. Yapmayın gözünüzü seveyim bu elemanı düz yola bıraksan evinin yolunu bulamaz.

Son düzenleme:
Diğer Sağ Kollar olsa düşünürdüm de Fujitora'daki Gözlem Hakisi Katakuri'den iyidir bence. Adam 7/24 bu Haki ile yaşıyor sonuçta. O duvarı aşınca Katakuri'ye büyük zararlar verecektir. Çünkü Katakuri'nin dayanıklılığı diğer Sağ Kollar kadar yoktur diye düşünüyorum.

Meyvesi de bence deprem kadar kuvvetli. Diğer meyveler genelde bir yöne saldırırken Fujitora 360 dereceye saldırabilir. Göz de tek yöne bakarken Haki daha geniş bir alana hakimiyet verir. O sebeple 2 kişi ile aynı anda baş edebilir.
Bu ikisine karşı pek ihtimal vermiyorum. Güçsüz karakterler değiller çünkü. Kata Luffy'yi tokatlıyor bu zamana kadar. Sadece Katakuri olsa hiç ihtimal vermem Fuji'yi alsın ama Cracker da güçsüz değil ki ikisiyle birlikte baş etsin.Sadece Fuji değil hiç bir amiral yapamaz bence. Birde şöyle bir şey var ki herkesin kendi fikri saygı duyarım sen amiral ile yonkouyu eşit görüyorsun. Ben net şekilde yonkou > amiral görüyorum bu yüzden senin gözünde ki amiral ile benim gözümde ki amiral farklı güçte oluyordur haliyle :)

1. dakika 20. saniye sonrası Luffy yerine başkası olsa kırılmadık kemik kalmaz hatta dönerek patlar:

Gerçekten müthiş bir meyvesi var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık