Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İssho & Kuzan vs. Donquixote Doflamingo & Dracule Mihawk

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    174
@RedTeroR
@Millennium Wizard
Luffy direk g4 kkg ile saldırsaydı?
Law beraberken de uyanışa karşı dövüşemezdi zaten yine gamma atmaya çalışırdı.Bu sefer tek yapabileceği o olurdu.Doflamingo arc sonundaki duruma düşer ama G4 süresi dolduğu için Law tek başına kalırdı.Eh uyanışa karşı da birşey yapamazdı.10 dakika oyalayabilirse oyalardı.Ama eğer yapamazsa o zaman sarayda luffynin hiç şansı olmazdı.Oyalar mı o kısım belirsiz.Oyalarsa kazanırlar gibi.

Kuzan ve Mihawk denkler büyük ihtimalle ama Mihawk'ı sevmediğim için Kuzan diyorum. Fuji de Dof'u halleder zaten. Kazanan 1. takım.

Law beraberken de uyanışa karşı dövüşemezdi zaten yine gamma atmaya çalışırdı.Bu sefer tek yapabileceği o olurdu.Doflamingo arc sonundaki duruma düşer ama G4 süresi dolduğu için Law tek başına kalırdı.Eh uyanışa karşı da birşey yapamazdı.10 dakika oyalayabilirse oyalardı.Ama eğer yapamazsa o zaman sarayda luffynin hiç şansı olmazdı.Oyalar mı o kısım belirsiz.Oyalarsa kazanırlar gibi.
Sen 2 vs 1 yapmıssın ama ben Luffy ve Mingo'nun başabaş dövüşünde bile Mingo'ya şans vermiyorum. Tek şartımız ikisi de full güç ve en bastan itibaren tam güçle saldıracak.

King kong gun uyanış felan tanımaz, Mingo'yu en fazla 3-5 hamlede indirir.

Reversi

Shichibukai vs Amiral
2 Amiral 2 Shichibukai'yı alamıyorsa Denizciler imam hatipler gibi kapatılsın daha iyi.
Amiraller Kpss ile atanmıyor.Güçle atanıyor.
Issho, Kuzan ve denizci güçlerine hakarettir bu anket.

Sen 2 vs 1 yapmıssın ama ben Luffy ve Mingo'nun başabaş dövüşünde bile Mingo'ya şans vermiyorum. Tek şartımız ikisi de full güç ve en bastan itibaren tam güçle saldıracak.

King kong gun uyanış felan tanımaz, Mingo'yu en fazla 3-5 hamlede indirir.
Ne 3 - 5 hamlesi bitik haldeyken 1 saatte indirdi.Hani mangaka yazı geçmişti hatırlarsan şu kadar zaman geçti diye.O süre içerisinde gerçekten 3 - 5 hamle yaptığını mı düşünüyorsun ? Ne desem bilemedim. :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık