Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İSS Dayanışması

Tercihiniz?

• TTNet ile yola devam edeceğim.

Kullanılan: 17 20.5%
  • FixNet

Kullanılan: 2 2.4%
  • TurkNet

Kullanılan: 21 25.3%
  • Superonline

Kullanılan: 23 27.7%
  • Vodafone

Kullanılan: 5 6.0%
  • Millenicom

Kullanılan: 2 2.4%
  • KabloNet

Kullanılan: 10 12.0%
  • Himnet

Kullanılan: 0 0.0%
  • Diğer

Kullanılan: 3 3.6%

• Kullanılan toplam oy
    83
Benimki de 63 gösteriyor. Nisan'da taahhüt bitecek. FixNet'e geçeceğim.
Hizmet vermiyormuş buraya fakat ''Hizmete açılacak'' denilen 5 ilçede bizim ilçe de var. Kullan da bir kaç ay ona göre bende geçebilirim. Mayıs da falan da benim taahhüt bitecek.

Ben burada iyi hizmet alamıyorum ama en fazla 11 Mbps alabiliyormuşum.

24 ay taksitli bir telefon borcunuz var diyelim, iki sene de taahhüt var. Başka firmaya geçmenin hiçbir yolu yok mu bu durumda? Yani Taahhüt geçtiğimiz firma tarafından ödendi diyelim. Sadece telefon borcuyla yırtabileceğimiz bir yol var mı?

Normalde Tüketici Kanunu'na göre bir yıldan fazla veya süresiz yapılan hizmet sözleşmelerinde (internet de dahil) 1 yıl dolduktan sonra herhangi bir sebep göstermeksizin ve bedel ödemeksizin tüketicinin fesih hakkı var. Ama bunun uygulanmasında sorun var. Adamlar kanunu takmıyorlar 2 yıllık internet sözleşmesinin 1. yılı dolduktan sonra fesih hakkı olduğu halde kanundan haberi yokmuş davranıp bir de para istiyorlar.

24 ay taksitli bir telefon borcunuz var diyelim, iki sene de taahhüt var. Başka firmaya geçmenin hiçbir yolu yok mu bu durumda? Yani Taahhüt geçtiğimiz firma tarafından ödendi diyelim. Sadece telefon borcuyla yırtabileceğimiz bir yol var mı?
Turkcell ise aldigin firma mavi noktaya gidip (ana bayii) telefon parasının tamamını ödeyip geçebilirsin başka hatta dostum. Sakin kafana göre geçiş yapma tel.parasi +taahhüd + caza parasını hepsini tek faturada kesip gönderirler.Diger sebekelr için prosedür nasıl bilmiyorum ama en garanti müşteri hizmetlerini arayıp sorman.

2019 sonrası ne olacağına güvenmediğim için ağustos ayında kablonetten taahhüt yenilemiştim. 25 mbps sınırsız 80 liraydı o zaman, su an bakıyorum 200 lira fiyat çekiyorlar.

Bir kaç ay sonra fiyat farkı verip 35 veya 50 mbps almaya çalışıcam ama pek ümidim yok tabi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık