Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] İmparator Seviyesindeki Karakterler

New World'de Yonkou Gücünde kaç kişi çıkar?

• Kullanılan toplam oy
    322
Mihawk yonkou tayfası toplayamaz. Kim girecek emrine Marco mu, Jozu mu, Cracker mı, Jack mi?
Garp ve Dragon olabilir, Akainu belki. Ama 2-3 tane amiral üstü adamı vardır wgnin. Onları da düşünmek lazım. Luffy'nin, Law veya Kid gibi müttefiklerin, Sabonun, Dragonun vb karakterlerin son savaştaki rakipleri bu düzeyde çıkabilir çünkü. Zoro, Sanji vb karakterlerin son rakipleri de amiral gücünde olabilir. Seri sonunda şu anki yonkoular da ölmezse amiral veya amiral üstü gücünde 15-20 karakter bile olabilir (Hem rakipler hem de bizimkiler). Yonkou harici yonkou olabilecek liderlik ve güçte ise 5-6 adam olur. KK olacağı için zaten bu kavramın da bi anlamı olmayacaktır. Şu anda ise 2-3 kişidir en fazla.
Farz etki tayfası olsa yani. Yoksa o vampiri güçlülerden kimse takip etmez. Olaya tamamen kişisel güç üzerinden yaklaştım. Amirallerden kesinlikle aşağıda değil benim gözümde.

Farz etki tayfası olsa yani. Yoksa o vampiri güçlülerden kimse takip etmez. Olaya tamamen kişisel güç üzerinden yaklaştım. Amirallerden kesinlikle aşağıda değil benim gözümde.
Bence etmez de ucundan etse bile bu adamları emrine alamaz sanırım.
Akainu bi tık öne çıkarıldı diye belki dedim ama yonkouluk sade güçle de ilgili değil. O irade farklı bi şey. Ben Mihawkta onu göremedim şahsen. Üstelik bi yonkou gücünde birini sence Jozu, Vista, Croco tarzı adamlar o kadar rahat engelleyebilir mi? Bence yapamazlar. Yonkou dediğin benim gözümde epey başka bi şey.

Bence etmez de ucundan etse bile bu adamları emrine alamaz sanırım.
Akainu bi tık öne çıkarıldı diye belki dedim ama yonkouluk sade güçle de ilgili değil. O irade farklı bi şey. Ben Mihawkta onu göremedim şahsen. Üstelik bi yonkou gücünde birini sence Jozu, Vista, Croco tarzı adamlar o kadar rahat engelleyebilir mi? Bence yapamazlar. Yonkou dediğin benim gözümde epey başka bi şey.
Emrine alma kısmı işin farklı boyutu zaten. Dedim ya ben alabildiğini düşünüp sadece güç yönünden baktım olaya.
Neyse konu yavaştan Mihawk'ın seviyesine dönmeden uzaklaşayım ben. Tiksindik iyice. :S

Emrine alma kısmı işin farklı boyutu zaten. Dedim ya ben alabildiğini düşünüp sadece güç yönünden baktım olaya.
Neyse konu yavaştan Mihawk'ın seviyesine dönmeden uzaklaşayım ben. Tiksindik iyice. :S
Aman aman. Mihawkın kk olmasına bile razıyım. :S
Son çıkacak tek gözlü adam kk seviyesi çıkabilir bu arada. :)
Doflamingoyu yonkou yaptınız ya ne diyim.
Küçümsemişler reisi. :a:

Keşke bağımsız takılan ama bir Yonkou kadar geniş bir yerleşke elde edememiş korsan grupları görsek yeni dünyada.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık