Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] İmparator Seviyesindeki Karakterler

New World'de Yonkou Gücünde kaç kişi çıkar?

• Kullanılan toplam oy
    322
Mihawk i Akainudan usun gorenler var.

Guclu oldugun adamdan korkup hukuket kopegi olmak op de moda herhaldr.

Anket icin ise bu saatten sonra max 3 diyorum.Biri Kizaru

Şu anki yonkouların seviyesinde olup da yonkou olmayanları diyorsanız 1 derim. O da Dragon. Yok tayfa versek onlar da yonkou olur derseniz ben buraya Mihawk, Akainu gibi isimleri de yazarım. Atıyorum Bigmom'ın tayfayı Akainu'ya versek pekala yonkou olabilir. Sadece diğer imparatorlar kadar kudreti olmaz muhtemelen.

Edit: Garp reyizi unuttuğum için kendimden utanıyorum. :(

Anket saçma olmuş.1000 ne lan :D
Akainu,Dragon eski Garp birde belki Mihawk.
Ha bence Garp dışında hiç biri BB dışındaki Yonkoular karşısında üstünlük gösteremez ama yakındır seviyeleri.

Mihawk yonkou tayfası toplayamaz. Kim girecek emrine Marco mu, Jozu mu, Cracker mı, Jack mi?
Garp ve Dragon olabilir, Akainu belki. Ama 2-3 tane amiral üstü adamı vardır wgnin. Onları da düşünmek lazım. Luffy'nin, Law veya Kid gibi müttefiklerin, Sabonun, Dragonun vb karakterlerin son savaştaki rakipleri bu düzeyde çıkabilir çünkü. Zoro, Sanji vb karakterlerin son rakipleri de amiral gücünde olabilir. Seri sonunda şu anki yonkoular da ölmezse amiral veya amiral üstü gücünde 15-20 karakter bile olabilir (Hem rakipler hem de bizimkiler). Yonkou harici yonkou olabilecek liderlik ve güçte ise 5-6 adam olur. KK olacağı için zaten bu kavramın da bi anlamı olmayacaktır. Şu anda ise 2-3 kişidir en fazla.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık