Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İmparator & Sağ Kolu vs. İki Amiral

Hangi taraf kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    126
Ben bu yazdıklarının hepsini kendim de söylüyorum zaten. Ha bir de Wb kalıcı hasar mı bırakacaktı. Adam aşağı düşmese Wb çalmaya devam edecek üstünlüğü eline almış sanki bu 1v1 savaş Sakazuki'nin Beyazsakalın işini bitirmesiyle sonuçlanmış gibi bahsediyorsunuz ben ona kıl oluyorum. Ace'i adam Uykusunds tekliyor savaşta Squardı bile fark edemiyor. Marco'da diyor ben de bundan korkuyordum eskiden olsa rahatlıkla sezerdi bu saldırıyı diyor. Adamın handikapı "hasta dendi"den ibaret değildi. Kralın hakisi salamıyor. Shanks haki salarak giriyor gemisine Rayleigh üst üste üç kere haki salıyor. Görüş desen sıfır. Silahlanma müthiş olduğu için Squard vücüdunu deliyor. Yani şu adamı Bu haliyle İmparatorlar ile denkti demek Amiralleri ön plana atmak için yapılan gereksiz bir çabadan başka bir şey değil.
Biz yer yarılmasaydı bi kaç saldırıda akainu, wbyi net devirirdi demeye getiriyoruz. o haliyle bile wb tekte devrilcek bi karakter değildi sonuçta

Biz yer yarılmasaydı bi kaç saldırıda akainu, wbyi net devirirdi demeye getiriyoruz. o haliyle bile wb tekte devrilcek bi karakter değildi sonuçta
Farkında mısın bilmiyorum ama. Wb bariz bir şekilde akainuya üstünlük sağlamıştı. Ard arda vurmaya devam ediyordu. Eğer yerin icine girmese wb bir sonraki vuruşuyla etkisiz hale getirir. Daha sonrada isini bitirirdi.

Herhangi bir sağ kolun bir amiral alabileceğini düşünmüyorum.Bir imparatorunda 2 amirali yenemeyeceğini düşündüğüm için denizci tarafı orta zorlukla alır diyeceğim :gamyon:
Orda asıl hasarlı olan Akainu mu WB mi? Yüzü yanan Akainu, hiçbir şey olmamış gibi yarıktan çıkan WB galiba...
Wb hasar almadi deniyorum. Ama akainu o sırada wb nin seri saldırılarını yiyordu . Devam etseydi kartopu etkisi olurdu diyorum. Bu arada hicbirsey olmadığı dedigin adam .korsanlardan en cok nefret eden kişi. Shankse bulaşmadi bile.

Wb hasar almadi deniyorum. Ama akainu o sırada wb nin seri saldırılarını yiyordu . Devam etseydi kartopu etkisi olurdu diyorum. Bu arada hicbirsey olmadığı dedigin adam .korsanlardan en cok nefret eden kişi. Shankse bulaşmadi bile.
manga 575 ilk wb vuruyo akainu düşüyo kalkıyo, yüzünün yarısını yakıyo ve wbnin vuruşuyla yer yarılıyo kartopu etkisi nerde

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık