Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İmparator & Sağ Kolu vs. İki Amiral

Hangi taraf kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    126
Sağ kolu karşıya versek yonko tek başına üçünü de alır. Çünkü yonko olmak üç amirali aynı anda alabilmektir.

Akainu ve Aokiji diğer amirallerden daha farklı kulvarda. Burda önemli olan alınan lakaptan çok kişinin kendisi bence. WBye nasıl diğer yonkoulardan üstündü diyorsak Akinu ve Aokiji de aynı şekilde gibi. Sen şimdi Akainu hasta WByi deviremedi vs diyeceksin ama Akainu kendisini etkileyecek hasar da almadı
Ben bu yazdıklarının hepsini kendim de söylüyorum zaten. Ha bir de Wb kalıcı hasar mı bırakacaktı. Adam aşağı düşmese Wb çalmaya devam edecek üstünlüğü eline almış sanki bu 1v1 savaş Sakazuki'nin Beyazsakalın işini bitirmesiyle sonuçlanmış gibi bahsediyorsunuz ben ona kıl oluyorum. Ace'i adam Uykusunds tekliyor savaşta Squardı bile fark edemiyor. Marco'da diyor ben de bundan korkuyordum eskiden olsa rahatlıkla sezerdi bu saldırıyı diyor. Adamın handikapı "hasta dendi"den ibaret değildi. Kralın hakisi salamıyor. Shanks haki salarak giriyor gemisine Rayleigh üst üste üç kere haki salıyor. Görüş desen sıfır. Silahlanma müthiş olduğu için Squard vücüdunu deliyor. Yani şu adamı Bu haliyle İmparatorlar ile denkti demek Amiralleri ön plana atmak için yapılan gereksiz bir çabadan başka bir şey değil.

Sonraki bölüm çıktı geri
Çıksın ama sonuc belli bir yonkou denizcilere değil. Gene bir korsan simdiki yonkou tarafından yenildi. He su durumda var. Akainu hasar almasa orda shanks ile dövüşürdü. Kendiside biliyor suan onunla dovusecek durumda olmadigini. Ondan birakmak zorunda kaldı

Kınların Kaido'yu façaya boğduğu, Queen'in Big Mom bayılttığı manga serisinde.
Jozu'nun kan aldığı Kuzan dikkatsizlik olmadan bir türlü devre dışı bırakılamadığı gerçeği. Marco'nun meyveyi devre dışı bırakmak için deniz taşı arayışına girilmesi. 1 Sağ kol ayarı sabo ve 3 tane çöp ile 2 Amiral savaşıyor adam yara bere içinde. Squard da deliyor zayıf Wb'yi İmparatorlar çok güçlü ama Tanrı değil. 9 tane İleri silahlanması da olan güçlü adam üzerine çullanıyor. Oden handikapı öldüğünü sandığın adamlar birden üzerine atlıyor ve Sorun kan almaları mı ? :) onu da yapsın zaten sen amirallerin öyle bir durumu hasarsız atlatacağını falan mı sanıyorsun ? :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık