Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İmparator & Sağ Kolu vs. İki Amiral

Hangi taraf kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    126
Bu denklem mangada mı yayınlandı? Oda söyledi herhalde. Ben Luffy amiral devirir demedim ki demem de. Kendi hayalinin denklemi olmuş. Ve evet benim gözümde amiral ve yonkou arasında ahım şahım bi fark yok. Kaidonun da hala abartıldığını düşünüyorum. Neden diğer imparatorlar hakkında yenildi denmiyor... Diğerleri doğma büyüme imparatordu galiba...
Tamam sen devam et. Kaido güçlü değil diyen birini fazla ciddiye almak hataydı.

Sadece G4 Luffy önce 2/3 komutan ayarı anca ediyor. Amiralden nereye kan alıyor. Sakazuki dediğin adamın Cracker'ın bisküvilerini Islatıp ıslatıp yemeye ihtiyacı yok.
Tabi ki Fujitora'nın böyle bir şeye ihtiyacı yok. Çünkü gücü Cracker'i farklı şekillerde yenmesine imkan sağlıyor. Fakat bu demek değil ki G4 Luffy Fujitora'dan kan alamaz. Bu ikisi farklı şey. Bir tanesi amiralin savunma gücüyle ilgili olan şey diğeri amiralin saldırı gücüyle ilgili olan şey. Yani Luffy'nin Fujitora'ya saldırması ve Fujitora'nın hasar almamasıyla Fujitora'nın Cracker'i farklı şekillerde yenecek olmasının bir bağlantısı ve alakası yok.

Şu doffy'nin korkması olayı artık çok sırıtmıyor mu sizce? Kinemon gibi bir adam kaido karşısında dururken doffy mi korkacak :D bu argümanların çöp olduğunu ne zaman anlayacak bazıları.

Doffy argümanına çöp deyip Kine'mon örneği vermek komik olmuş. Burada Doflamingo yarım atıyor. Üzerine 9 kın çullansa yarısı boşa gider suikastin

Cracker'daki savunmayı mevkidaşları göstermedi yahu.Fuji'den iyi savunması olabilir kendisinin.Jozu ve Marco hariç ben düşünmüyorum bu adamdan iyi savunmaya sahip bir komutan.Amiraller her konuda önde değil zaten.Kata'nın fiziksel gücü>Fuji'nin fiziksel gücü en basitinden.

Bunda Fatihin hakisi olması Chinjao'da çıkmasından daha üzücü
Saçmalıyorsunuz kusura bakmayın ama.Wb saldırırken tsunami atarken korku belirtisi göstermiyor herif.Telefonda Wb pirates vs shichibukai diye keyifleniyor.Moria'nın imparator adası bastığı evrende Buggy hariç lordlar kimseden korkmaz.Law'un onu tehdit ettiği şey çok farklı adam birebir Kaido ile vs atmak zorunda kalacaksın falan demiyor zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık