Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] İmkanınız Olsa Amerika'ya Hemen Gider miydiniz?

Gider misin?

• Affetmem, anında.

Kullanılan: 130 70.7%
  • Hayır, ülkemde kalırım.

Kullanılan: 54 29.3%

• Kullanılan toplam oy
    184
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kalıcı mı geçici mi? Onu yazmamış arkadaşlar ama bana farketmez. Geçici de olsa bi hava değişikliği iyi gelirdi açıkçası.

Tlc de bir program vardı, konunun açıldığı günlerde baya popülerlerdi. Amerika'da yaşamak için Amerikalı 3 çocuk annesi ile evlenen Antalya'lı yurdum insanı Mürsel'in çektiği çileleri gösteriyordu.
Çile demişken örselenmişlik, ırkçılık değil de reyiz basit bir cümle kuracak kadar bile ingilizcesi yokken atıldı bu maceraya. Karısıyla, çocuklarıyla, komşularıyla sürekli google translate üzerinden anlaşıyor bu durumda ortamda uzaylı gibi garipsenmesini sağlıyordu.

Vay be geçen sene gitmem demişim hala şaşırıyorum. Ülkem gerçekten de cennet gibi geliyordu bana şimdi ise kirlenmiş Marmara Denizi gibi geliyor. Neyse dünde yazdığım gibi şimdilerde imkanım olsa Macaristan, Polonya gibi 3.sınıf Avrupa ülkelerine de giderim.
Ahahahshshshsh vah garibim. Videosu var mı youtube da?

Ahuahshshahahahaausjsjjsjsjsjs bu ne yaaa?

Konuşup anlaşamadığın adama nasıl aşık oldu bu kadın hala kafam almıyor. Adam yakışıklı desen yakışıklı da değil, bildiğin doblocu enişte.
Facebook arıcı gruplarından tanışıyorlar sanırım. Gitmeye gönlü olan varsa biraz arıcılık bakıp bu gruplara girebilirler.

Adamın annesi çocuklu kadın istemez diye annesinden de saklamıştı hoş görülmez diye :d

Facebook arıcı gruplarından tanışıyorlar sanırım. Gitmeye gönlü olan varsa biraz arıcılık bakıp bu gruplara girebilirler.

Adamın annesi çocuklu kadın istemez diye annesinden de saklamıştı hoş görülmez diye :d
'Mürsel Tlc' yazıldığı takdirde birkaç bölümden oluşan programa ulaşılabilir sanırım.
Ekşide şöyle bir iddia var ama bilemedim şimdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık