Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Im'in Çiçek Odası'ndaki Kılıç

Sizce kimin kılıcı

• Kullanılan toplam oy
    70
öncelikle bu resmi önce internette görünce çok takmadım ama mangaya bakınca bir şey farkettim
gördüğünüz gibi bahçenin ortasında bir kılıç bulunuyor ama koca bahçede tek o kılıç duruyor ama bu kılıç seride gözüken iki kılıca benziyor biri rogerin kılıcı ace ve diğeri shanksın kılıcı gryphon
bu iki kılıç ile ilgili iki düşüncem var
1. ace kelimesi as en iyi, yegane gibi anlamlara geliyor bu kılıcın en iyi on iki kılıçtan biri olduğunu biliyoruz büyük ihtimal ile bu kılıç onlardan ilk dövülenidir imu roger teslim olduğunda kılıcını yanına getirmiş olabilir.bununla ile ilgili bir şey daha söyleyecem imunun taht odasındaki kılıçlar bildiğiniz gibi reverie toplantısına katılan krallar tarafından verilmiş kılıçlardır ve imu bu krallar dışında denizlerin kralı iddia edilen rogerın kılıcını bulundurmak istemiş
2.gryphon bilindiği üzere antik bir yaratık olan grifin ile aynı ada sahip. şöyleki grifonun anlamları içinde kısa ve sert kıllı bir köpek olarak geçiyor burada caporiden kopya alacam caporide imunun insan olmadığını enel kapak hikayesindeki canlılar gibi olabileceğini söylemişti

şimdi sizce bu kılıç rogerın kılıcı mı? , shanksın kılıcı mı? yoksa sıradan bir kılıç mı?
düşüncelerinizi bekliyorum

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık