Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] İlk 500 Bölüm vs. İkinci 500 Bölüm

İlk 500 Bölüm vs İkinci 500 Bölüm

• Kullanılan toplam oy
    60
East blue çok iyiydi. Özellikle arlong park.

Grandline’ı çok sevmedim. Alabasta çok erken oldu. Thriller bark filler gibiydi. Ama shabondy iyi finaldi.

Zaman atlamasından sonrası fan fiction gibi.

İlk 500de tayfa aşırı derece de öndeydi. Bunu seviyordum. Tayfa bir adaya gider orada dostlar edinir bir kişi katılacaksa katılır ama gerisi adada
kalırdı. Tayfanın üyeleri figüran gibi değildi.

İkinci 500de önce tayfa ile Luffy ayrıldı. Sonra toplandılar ama baa gibi leş bir arc ortaya çıktı. Ph nispeten daha iyiydi ama Law ve Kinemon resmen serinin seyrini değiştiren iki karakter oldular. Artık Luffy hariç herkesin rolü azaldı. Zoro'nun bile. Dressrosa'da tayfanın yarısı tüm kekte de diğer yarısı yoktu. Barto, Cavendish, Oedro, Carrot gibi tayfadan plmayan isimler tayfadakiler kadsr yer almaya iş görmeye başladı.

Wano bence Marinefordu saymazsak en iyi ikinci arc ikinci 500deki. Tayfa beraber ama anlatılacak o kadar karakter var ki. Marco bir yandan Oden bi yandan kınlar bi yandan Yamato, Kid, Law bir yandan.

Eski halini daha çok beğeniyorum.

Son olarak Sanji diyorum. xd Sanji'nin sadece Croco'yu kandırması Enies Lobby'de yaptıkları ikinci 500 içindeki rahat 400 bölüme eşdeğer. xd

İlk 500'ün yeri çok başka. Özellikle ID'ye kadar animenin de güzel olması ve bu tadı doya doya alabilmiş olmak muazzamdı.

İlk 500 güzeldi tamam ama bu seriyi ilgi çekici yapan benim için ''Bak ilerde imparatoru, amirali çıkacak'' motivasyonuydu yani ikinci yarıya hazırlık kıvamında olmasıydı ama işlenişteki eksiiklikler nedeniyle kararsız kaldım.

İlk 500de tayfa aşırı derece de öndeydi. Bunu seviyordum. Tayfa bir adaya gider orada dostlar edinir bir kişi katılacaksa katılır ama gerisi adada
kalırdı. Tayfanın üyeleri figüran gibi değildi.

İkinci 500de önce tayfa ile Luffy ayrıldı. Sonra toplandılar ama baa gibi leş bir arc ortaya çıktı. Ph nispeten daha iyiydi ama Law ve Kinemon resmen serinin seyrini değiştiren iki karakter oldular. Artık Luffy hariç herkesin rolü azaldı. Zoro'nun bile. Dressrosa'da tayfanın yarısı tüm kekte de diğer yarısı yoktu. Barto, Cavendish, Oedro, Carrot gibi tayfadan plmayan isimler tayfadakiler kadsr yer almaya iş görmeye başladı.

Wano bence Marinefordu saymazsak en iyi ikinci arc ikinci 500deki. Tayfa beraber ama anlatılacak o kadar karakter var ki. Marco bir yandan Oden bi yandan kınlar bi yandan Yamato, Kid, Law bir yandan.

Eski halini daha çok beğeniyorum.

Son olarak Sanji diyorum. xd Sanji'nin sadece Croco'yu kandırması Enies Lobby'de yaptıkları ikinci 500 içindeki rahat 400 bölüme eşdeğer. xd
Benim seriden tek umudum Wano sonrası tekrar tayfa odaklı olması.Artık isim yapacakları için ittifakları son savaşa kadar rafa kaldıracaklar.Bu sayede tayfa daha önemli bir rol alıcak seride.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık