Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] İlk 500 Bölüm vs. İkinci 500 Bölüm

İlk 500 Bölüm vs İkinci 500 Bölüm

• Kullanılan toplam oy
    60
İyi günler. Bildiğiniz üzere One Piece 1000. Bölümü gördü.

Sizce ilk 500 ve ikinci 500 bölüm arasındaki anlatım,çizim, hikaye kısaca her bakımdan farklar nelerdir?

Zannımca One Piece 500. Bölümden sonra başka bir hikayeye de kaydı. Tabii tam 500 demek doğru değil ama 2 eşit sayıya böleyim istedim.

Ankette açacağım ama asıl niyetim hangisi daha iyiyi öğrenmek değil. Ağırlıkla verilecek cevabı tahmin edebiliyorum zaten. Önem verdiğim kısım yukarıda koyu ile yazdığım yer.

İyi günler.

Üye silindi 5781

East Blue'dan sonra bu seri yitip gidiyor yahu. One Piece benim için bu açıdan çok iyi bir ders. Elinizde samimi ve iyi bir iş varken, bu işin ölçeğini büyütmeye çalışırsanız özünden kopar. İlk 500 nispeten daha iyi tabii.
Sanji'ye gizliden gizliden sempati duyduğunu biliyordum yubashiri zira bu ankete hiçbir sanjici 2. yarıya oy vermez.

Yonkouları güzel gösterdi, komutanları, orduları, nasıl güçlenmek istedikleri. İkinci yarı daha güzel.
Korsanlar çağında bir sürü korsan gösterdi bize oda hakkını verdi bana göre.

İlk 500 tayfanın işlenmesi açısından iyiydi, ikinci 500 tayfa harici karakter ve olayların işlenmesi açısından iyiydi. Son 500 de dengeyi sağlayacağını ümit ediyorum.

Son bölümden sonra biraz eski zamanlara yaklaştı. Ama bence MF arcı ve sonrasındaki olaylar da ayrı bir parantezi hak eden bir arc.
WB-Ace son konuşması.
Dadan'ın Garp'ı dövmesi.
Garp'ın Luffy'nin geçmesine izin vermesi.
Benim en sevdiğim sahneler arasında. Onun dışında Shiki vs Garp, Sengoku. Ace vs Teach bu serinin en epik anlarındandır 1000. bölüm de bunların arasında yer aldı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık