Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] İkinci Bir Zaman Atlaması

• Konbuyu başlatan Kaptan Usopp-sama
  • Başlangıç tarihi
Artık güçlenmek için olmaz. Olursa seri sonunda olur. O da, ileride karakterlerin ne halde olduklarını göstermek için falan olur.

Top kek zamanları wanoda şamarı yiyip ikinci zaman atlaması olacak diyordum ama serinin evrildiği durumda şu an için böyle bir şey söz konusu değil.Seride geldiğimiz nokta dün tek yediği adamı bir teknik öğrendi diye yenecek bir Luffy olması.Evet yardımla yapacak fakat bunu değiştirmiyor.

Top kek zamanları wanoda şamarı yiyip ikinci zaman atlaması olacak diyordum ama serinin evrildiği durumda şu an için böyle bir şey söz konusu değil.Seride geldiğimiz nokta dün tek yediği adamı bir teknik öğrendi diye yenecek bir Luffy olması.Evet yardımla yapacak fakat bunu değiştirmiyor.
Kid yenecek olsaydı da böyle der miydin merak ettim? Tabi samimi cevap bekliyoruz.

Coby'nin amiralliği için bir atlama yaşanacağı kesin. Yalnız bu atlama, olaylar bittikten sonra olacak büyük ihtimalle. Bir kıymeti yok o yüzden.

Keşke olsa. Tayfadakiler hep çöp. Korsanlar kralı olacak adamın tayfasında haki kullanabilen üç kişi var hala. Banane İnudan Nekodan Law'dan vs. Ben savaşlarda bunları değil Luffy'nin yola birlikte çıktığı insanları görmek isterim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık