Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

Jinbei daha gemide değil. Gemide olsa bile en azından bir işlevi var :(

Ayrıca Luffy ve Killua hayatta anlaşamaz bence. Killua Luffy'e baya ters. Suikastçilik vs. işlerinden dolayı.
Usopp'la sana teessüf ediyoruz. Ru ru rara ra.
Luffy ne olursan ol gel demiş, hele ki acılı bir geçmişin varsa. Tayfada bir gecede 100 kişi katleden adam zaten var, ne olursa olsun. Hem Killua Sunny'e bir adım atsın hele, çiçekler açsın, böcekler ötsün moduna geçer, kafası güzel olur.

Usopp'la sana teessüf ediyoruz. Ru ru rara ra.
Luffy ne olursan ol gel demiş, hele ki acılı bir geçmişin varsa. Tayfada bir gecede 100 kişi katleden adam zaten var, ne olursa olsun. Hem Killua Sunny'e bir adım atsın hele, çiçekler açsın, böcekler ötsün moduna geçer, kafası güzel olur.
Zoro'dan bahsediyorsan Baraque works ajanlarının büyük çoğu ölmemiştir büyük ihtimalle.

Tamam senin için vazgeçtim. Usopp kalsın Jinbei'yi atalım. Kara kıtadaki acayip canlılar ve kalan bir iki karınca ile takılır artık :D

Düşününce o son dediğin de doğru :(

şu seride en merak ettiğim olaylardan birisi Ging'in greedo island'ı nasıl yaptığı. Orada kullanılan büyülerin neye dayandığı, ve Ging in tam gücü nedir. Netero kadar gücü var mıdır? Kite'ın gücüne bakarsak çok güçlü olmamalı ama eğer o kadar güçlü değilse nasıl tamah adasını yaptı.

şu seride en merak ettiğim olaylardan birisi Ging'in greedo island'ı nasıl yaptığı. Orada kullanılan büyülerin neye dayandığı, ve Ging in tam gücü nedir. Netero kadar gücü var mıdır? Kite'ın gücüne bakarsak çok güçlü olmamalı ama eğer o kadar güçlü değilse nasıl tamah adasını yaptı.
Gördüğü gücü kopyalama gücü var. Bir dünya yeteneğin birleşimidir orası tek yetenekle alakalı değil.

Bence çeşit çeşit güce gerek yok. Men ve yemin ile yapması bütün hayalet takımını gönderebilmesini kanıtlar. Mesela çita kimera karıncaso vardı bir oda yapıyordu ne olursa olsun bir şart sağlanmadan yok olmuyordu. Birde onun men ve yemin ile yapıldığını düşün. Ha ortaya ne koymuştur bilemem ama sırf o ada için bütün kopyaladığı yetenekleri feda etmiş olabilir mesela. Leorio gibi adamın yeteneğini kopyalama ihtiyacı hissetmesinden böyle diyorum tabii bambaşka bir şeyde çıkabilir.

mesela bahsettiğim durumlardan birisi şu

koca hayalet takımı, tek kartla kıta üzerinde rasgele bir yere gönderiliyor. Ve hiçbir karşılık veremiyor.
O kart bemce Ging'in değil bir efsuncunun işi. Bu tür şeylere zaten karşı koyulamıyor. Örneğin değişikli saçlı bir adam vardı, nen borç verip faiz bindiriyordu. Onun küçük yaratığına Youpi bile zarar veremedi. O mutlak bir güçtü kısaca. Seride bu şekilde mutlak güçler var ve senin ne kadar güçlü olduğundan bağımsızlar. Kart bilmediğimiz belli şartlar yerine getirilince karşıdaki kişiyi adadan ışınlıyorsa, değil örümcek takımı Meruem bile olsa ışınlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık