Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

Zolydck ailesinde suikastı reddetmek yok sanırım. Chrollo'yu öldürecekleri vakit, Zeno kendi ölümü pahasına işi bitirmesini istemişti Silva'dan ve parasına değmediğini söylemişti.
Bir de hayalet takımı ne zaman kandırdı hatırlayamadım ben.
Chrollo Ugovin öldükten sonra fallara bakıp, tüm Hayalet Takımının gizli üslerinde kalmaları gerektiğini söylemişti. Hisoka'da Kurapika ile ortak çalıştığı için Chrollo'nun yalnız kalacağı zamanda Illumi iğne yeteneği ile yerine geçti, kendisi de Chrollo ile dövüşmeye gitti.
Not: Telefonda olduğum için manga sayfası atamadım. Sonrasında atarım.

Chrollo Ugovin öldükten sonra fallara bakıp, tüm Hayalet Takımının gizli üslerinde kalmaları gerektiğini söylemişti. Hisoka'da Kurapika ile ortak çalıştığı için Chrollo'nun yalnız kalacağı zamanda Illumi iğne yeteneği ile yerine geçti, kendisi de Chrollo ile dövüşmeye gitti.
Not: Telefonda olduğum için manga sayfası atamadım. Sonrasında atarım.
Tamam hatırladım. Yalnız bu bana yetersiz geldi. İlumi ve Hisoka söz konusu olduğunda bu iyilik o kadar da bağlılık göstermiyor bence.

377 Spoiler görseli:

Illumi?
Oha. Sonunda ilgimi çekecek bölümler.

Illumi, Kalluto'yu korumak için girmemiştir, o ihtimal yok benim için. Ailede tek taktığı Killua onun.
Hayaletler de Hisoka için suikastçı tutmazlar, bunu grup haysiyetine yakıştırmazlar. Zaten hepsi şahsen öldürmek istiyor intikam için.

Hisoka'nın isteğiyle aralarına girmiş olabilir bir şekilde. Bu ihtimal de epey düşük ama. Nasıl şak diye girsin, niye alsınlar Hisoka'nın arkadaşı olduğu sır olmayan birini? Muhakkak bir çıkarları örtüşüyor grupla.
Illumi zaten Nanika için binmiştir gemiye. Kara Kıta'da o gücün kaynağını veya benzerini aramak niyetindedir. Belki büyük dedesi Zzigg'in bıraktığı bir bilgiyle düşmüştür yola veya doğrudan Zzigg'i aramaya çıkmıştır.

Birisi bir caps yapsın lütfen.Fikri veriyorum.

Onlarda suikastçı aile diyerek Zoldyck'leri koyacaksınız sonra bizde suikastçı aile diye Germa çöplerini.:hhh:

Reddit'deki çeviride İlumi, örümceklere katılmasının sebebi olarak Hisoka'nın kendisi öldürmesi için tuttuğunu söylemiş.
Kemal Sunal'ın filmi gibi. Hisoka kendini öldürmesi için tutmuş İlumi'yi. Anlaşma ile alakalı bir de nişan yüzüğü geçmiş ama çevirmen bile anlamamış.

Phantom Troupe'daki herkesin ad ve soyadları verilmiş:
No. 1 Nobunaga Hazama

No. 2 Feitan Porto

No. 3 Machi komatine

No. 4 Kalluto Zoldyk

No. 5 Finks Mug Cub

No. 7 Franklin Bordeaux

No. 8 Shizuoka Murasaki

No. 10 Bonolenov Lundong

No. 11 Illumi Zoldyk

Son düzenleme:
Bu Hunterda birden bire yeni Arcta milyon tane karakter girdi kim hangi taraf kim nasıl anlayamadım şahsen. Korumalar bir dert prensler prensesler kraliçeler ayrı dert kim kimin adamı kimin eli kimin cebinde belli değil siz de bundan rahatsız olmadınız mı ? Birde üzerine kargacık burgacık çizimler ve maşallah roman tadında diyaloglar.
Ben okurken çoğu zaman resimlere bakıyorum geçiyorum diyaloglar çok boş gibi geliyor herkes mi benim gibi yoksa bir ben mi sıkıldım bu arctan onu öğrenmek istiyorum. Biri çıksa şu bölümde bu oldu bu bölümde bu oldu dese resimlere baksak geçsek One piecete olduğu gibi daha anlaşılır olur gibi ne geliyor.

Bu Hunterda birden bire yeni Arcta milyon tane karakter girdi kim hangi taraf kim nasıl anlayamadım şahsen. Korumalar bir dert prensler prensesler kraliçeler ayrı dert kim kimin adamı kimin eli kimin cebinde belli değil siz de bundan rahatsız olmadınız mı ? Birde üzerine kargacık burgacık çizimler ve maşallah roman tadında diyaloglar.
Ben okurken çoğu zaman resimlere bakıyorum geçiyorum diyaloglar çok boş gibi geliyor herkes mi benim gibi yoksa bir ben mi sıkıldım bu arctan onu öğrenmek istiyorum. Biri çıksa şu bölümde bu oldu bu bölümde bu oldu dese resimlere baksak geçsek One piecete olduğu gibi daha anlaşılır olur gibi ne geliyor.
Prensler ve korumaları mevzusu biraz öyle bunun üstüne bir de nen hayvanları girdi. Ama genel olarak dolu dolu olması hoşuma gidiyor diyebilirim. Ki daha arcın başlarındayız bir nevi tanıtım gibi. İlerledikçe çok daha güzel şeyler olacağından eminim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık