Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

4. prens suyu kaynattı mı yoksa başka bir şey mi yaptı anlamadım.
Yaprağı parçalarına ayırdı sanırım ya da koku çıkacak şekilde kimyasal değişikliğe uğrattı.

Mangaka 4. prensi ne zaman gösterse şov yaptırıyor. Pitou'da da böyleydi. 4, Pitou kadar sorun çıkarsa kâfidir ama daha fazlasını bekliyorum.

4. prens suyu kaynattı mı yoksa başka bir şey mi yaptı anlamadım.
Yeni başlayan biri Nen türünü belirlemek için Su Kehaneti uyguladığında kendi türüne uygun Nen türüne ait su değişiminde küçük bir miktarda etkide bulunabilir.
Örnek olarak Gon ilk defa testi uyguladığında bir kaç damla su taşırabilmiştir.
Lakin pratik sonucunda Nen gücü arttıkça taşırdığı su miktarı da doğru orantılı artmıştır.
4. Prens Tserriednich Su Kehaneti testini ilk defa uygulamasına rağmen, Mütehassıs yeteneğine sahip olanların gösterdiği yaprağı kurutma eylemini çok aşarak, yaprağı çürütme noktasına getirmiştir. Nen hocasının şaşırması bu sebebtendir ve çürüyen yaprağın koktuğunu dile getirmiştir.
Anlamamız gereken nokta, 4. Prens Tserriednich'in yeni başlamasına rağmen olağan üstü nen gücü olmasıdır. Öte yandan sadece bilmiyor rolü yapması da münkündür.

Yaprağı parçalarına ayırdı sanırım ya da koku çıkacak şekilde kimyasal değişikliğe uğrattı.

Mangaka 4. prensi ne zaman gösterse şov yaptırıyor. Pitou'da da böyleydi. 4, Pitou kadar sorun çıkarsa kâfidir ama daha fazlasını bekliyorum.
Pitou kadar fiziksel güce sahip olmayacaktır ama özel yetenekleri ile problem olacağı kesin.
Örnek olarak Gon ilk defa testi uyguladığında bir kaç damla su taşırabilmiştir.
Yaprak kehanetini biliyorum hocam ama mütehassısların hepsinde yaprak kuruyor/çürüyor mu kesin değil, kaldı ki yaprak kurumasından öte etki gerçekleşti bence. Bu adam mütehassıs orası kesin ama orada gerçekleşen etkiyi merak ettim. Bence üstte yazan arkadaş gibi koku, gaz gibi değişikliğe uğratacak kimyasal değişikliğe sebep olmuş olabilir. Bana kalırsa ileride yaprağın büyümesini, yenilenmesini sağlayan yok etme yerine var etme bazlı nen mütehassısları çıkacaktır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 2, Ziyaretçi: 4)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık