Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

Animesi sarmaya başladı, 23. bölümdeyim.

Bir şey soracağım; genel olarak hiç dövüş beklemeyeyim mi yoksa sonradan mı başlıyor dövüşler?

Animesi sarmaya başladı, 23. bölümdeyim.

Bir şey soracağım; genel olarak hiç dövüş beklemeyeyim mi yoksa sonradan mı başlıyor dövüşler?
Dövüş konusunda One Piece'den çok daha iyi olduğunu düşünüyorum. Ancak genel de dövüşürken düşündükleri taktikler vs yansıtıldığı için bol konuşma var (kendileriyle veya rakiple) Ama ilerledikçe çok daha iyi dövüşler izleyeceğin de kesin. Hala unutmadığım sahneler mevcut..

Dövüş konusunda One Piece'den çok daha iyi olduğunu düşünüyorum. Ancak genel de dövüşürken düşündükleri taktikler vs yansıtıldığı için bol konuşma var (kendileriyle veya rakiple) Ama ilerledikçe çok daha iyi dövüşler izleyeceğin de kesin. Hala unutmadığım sahneler mevcut..
ne diyosun ben bi ara o dış sesin serinin ana karakteri olduğunu düşünmeye bile başlamıştım :D

Arkadaşlar şuan 33. bölüme geldim. Anime sardı baya :)

Merak ettiğim bir şey var. Bu anime nasıl 130'larda sona eriyor?

Yoksa yarım mı kalıyor nedir olay acaba?

Yani daha dünyanın çeşitli yerlerinde avcı'lık yapmaya bile başlamadılar? 100 bölümde her şey olmuyor herhalde?

Arkadaşlar şuan 33. bölüme geldim. Anime sardı baya :)

Merak ettiğim bir şey var. Bu anime nasıl 130'larda sona eriyor?

Yoksa yarım mı kalıyor nedir olay acaba?

Yani daha dünyanın çeşitli yerlerinde avcı'lık yapmaya bile başlamadılar? 100 bölümde her şey olmuyor herhalde?
Yarım kalıyor ama baya bir olay oluyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık