Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

Bunun devamında ne olacak onu merak ediyorum.Bütün presnler ölene dek bu arc devam mı edecek yoksa anlaşma falan mı sağlanacak bilmiyorum.
Ne prenslik ne taht kalır bana göre. Büyük katliamlar gerçekleşcek ve herkes kara kıtadan sağ çıkma derdine girecek.
Bir kaç prens ancak hayatta kalır gibi.
Şu son bölümlerin sadece 9 saat sürmesi hoş olmamış.
Seri bu sıralar polisiye-dedektiflik tarzında.
Chrollo bir ağıt yaksa da kendimize gelsek.

Öncelikle şu an planlarda ne Kakin Ailesi'nin ne de Kara Balina'daki 200 bin insanın Kara Kıta'ya götürülmesi var. Eğer her şey boka sarmazsa, ki muhtemelen saracak, millete, Kara Kıta'ya giden güzergâhtaki alelâde bir kıtayı Kara Kıta diye gösterip onları orada indirecekler. Ondan sonra da Avcılar, Beyond ile Zodyak ekibi ve de Ging'in tayfasıyla beraber Morel'in gemiyi kullanarak Kara Kıta'ya doğru yol alacaklar.

Bazen senin yapay zeka olduğunu düşünüyorum. Bir insan sabahın köründe millet için beleş bu kadar uğraşmaz. :hoo::flaugh:
:)

Manga yine ara veriyor. Görünüşe göre ne zaman döneceği belli değil.
Togashi'nin dergide yer alan yorumuna göre bu yıl içinde geri dönecekmiş ama ne zaman olacağı belli değil. Ara çok uzun sürmeyecek gibi görünüyor elbette sözünde durursa.

Tam 10 sayı çıkarmış. Sanırım 35. Cilt için ara verdi. Bu sefer hiatus çok uzun sürmeyecek gibi görünüyor.

O kadar bölümde neredeyse hiçbir şey olmadı. Ancs Kurapika bıdı bıdı yaptı. Tamam her daim aksiyon olması gerekmez ama bu kadar da konuşulmaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık