Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

Bu tarz sıralamalar mangaka yaptıysa doğru kabul edilmez mi?
Mangaka'nın buna aykırı bir açıklaması falan yoksa edilir ki Wikia'da da kullanılıyor bu güç tabloları.
Verilen güç puanlamaları bildiğim kadarıyla iki yerde geçiyor: Birisi 2004'te çıkan Hunter x Hunter Character and World Official Databook'ta yer alan karakter grafiklerinde, diğeri de 2010'da Yu Yu Hakusho için çıkan Databook'taki Hunter x Hunter kısmında yer alan verilerde. Bu Yu Yu Hakusho'ya ait Databook'taki veriler Wikia'da, karakterlerin kendi sayfalarında, yer alıyor. Databook da şu: amazon

Bunların haricinde mangakanın bu konuda bir açıklamasını falanda okumadım. 2 ayrı kitapta da bu bilgiler verilmiş zaten.

Mangaka'nın buna aykırı bir açıklaması falan yoksa edilir ki Wikia'da da kullanılıyor bu güç tabloları.
Verilen güç puanlamaları bildiğim kadarıyla iki yerde geçiyor: Birisi 2004'te çıkan Hunter x Hunter Character and World Official Databook'ta yer alan karakter grafiklerinde, diğeri de 2010'da Yu Yu Hakusho için çıkan Databook'taki Hunter x Hunter kısmında yer alan verilerde. Bu Yu Yu Hakusho'ya ait Databook'taki veriler Wikia'da, karakterlerin kendi sayfalarında, yer alıyor. Databook da şu: amazon

Bunların haricinde mangakanın bu konuda bir açıklamasını falanda okumadım. 2 ayrı kitapta da bu bilgiler verilmiş zaten.
Anladım ama kimse pek kabul etmiyor. Teşekkürler.

Kabul edilmemesinin nedeni bana kalırsa bütün değerlerin belli bir oranı olması. Misal güç kıstası da 6 puan üzerinden değerlendiriliyor şimdi aklıma pek gelmeyen dövüsde aynı derecede etkili olmayacak alternatif bir kıstas da aynı şekilde değerlendiriliyor. Ve anladığım kadarıyla bir kıstastaki 2 puanlık fark dövüş sırasında diğerine göre çok daha aşırı etkili olabilir ancak o puanlamalarda birbirini seri normalinin aksine telafi edebilir.

Tekrar başladım ve yine şu dandik şehzade entrikaları muhabbetleri soğuttu. Gemi değil Osmanlı sarayı mübarek. Çok gereksiz konuşuyorlar yahu, yeter. :(

Sus artık Kurapika. :(

https://www.reddit.com/r/HunterXHunter/comments/28uc1d/the_official_power_level_chart/

Netero çok üstün Chrollo'ya. Ve biskuvit ablamız daha güçlü Hisoka ve Chrollo'dan.
Genel olarak mantıklı gibi liste ama umarım Kurapika'yı yeminsiz olarak almıştır. : ))

Kite Moral'den iyi gibi gözükürken listede aynı gözüküyor genel derece olarak. Hatta Gon'la aynı : ))

Welfin nedir manga'da yeni bir karakter falan mı. : ))

Bilmiyorum da listenin doğru olmamasını isterim açıkçası.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık