Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

Chrollo'nun Netero'ya karşı şansı olduğunu düşünmüyorum. Meruem'in savunması hayvani olduğu için Netero'nun guanyin vuruşlarının etkisi tam anlaşılamadı. Meruem adam gibi hasar yemediği için guanyin savunmasındaki iğne deliği misali açığı bulup Netero'ya ulaşabildi. Chrollo daha kitabını summonlarken Netero işini bitirebilir hatta.

Öyle hatırlıyorum. Hani saylırmun muydu neydi vinsmokelar gibi üstünü değişen bi kız vardı, onun çizeri falandı.
Kadını tanıyorum da gerçekten ona çizdirip çizmediği konusunda emin değilim, bir kaynak göremedim. OP gibi araştırdığım bir seri de değil ama merak ediyorum bu konuyu.

Kadını tanıyorum da gerçekten ona çizdirip çizmediği konusunda emin değilim, bir kaynak göremedim. OP gibi araştırdığım bir seri de değil ama merak ediyorum bu konuyu.
Ben bu konuda okuduğumu hatırlıyorum ama bulmak sıkıntı. 2016 başı olabilir. Şöyle bişey var ama bilemedim. http://www.counselheal.com/articles...oko-takeuchi-takes-over-yoshihiro-togashi.htm

Animenin devamı kaçtan başlıyor ve çizimler düzeliyor mu hakikaten?
Çöp adamdan iyi şu an :D Bölümleri bilemiyorum, araştıracak kadar hızlı bi bağlantım yok an itibariyle :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık