Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hunter x Hunter (Anime) (17.09.2012 - 13.07.2014)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Chrolloyla olan vsde zeno daha güçlü gibi geldi bana ya.Birde neteroyla olan ilişkisini düşününce oğlundan güçlüdür bence.

İlluminin gücünüde ben hisokaya çok yakın gösterildi.Hisoka zaten chrollo ya denktir.Killuada gonla birlikte ana karakter olduğu için babası abartılıyor bence.Ging e yakın gücü olduğunu sanmıyorum.
Tam tersine Ging ve Silva yakın güçtedir bence. Benim merak ettiğim en güçlü avcı Netero mu cidden yoksa insan dünyası içinde bulunan en güçlü mü o? Çünkü karıncalardan daha güçlü yaratıklar elbet vardır Ging de bunların arasında olması lazım şu an ki hikaye örgüsüne göre.

Tam tersine Ging ve Silva yakın güçtedir bence. Benim merak ettiğim en güçlü avcı Netero mu cidden yoksa insan dünyası içinde bulunan en güçlü mü o? Çünkü karıncalardan daha güçlü yaratıklar elbet vardır Ging de bunların arasında olması lazım şu an ki hikaye örgüsüne göre.
Burası doğru olabilir. Çünkü Ging gösterildiğinde insan dünyasından bağımsız bir yerdeymiş izlenimi vermişti. Şu hayvanların tepesinde olduğu yer. İnsan dünyası da yanlış hatırlamıyorsam HxH evreninde oldukça küçük bir yer kaplıyor. Hatta Kimera Karıncaların kökeni bile insan dünyasının dışı olabilir.

Burası doğru olabilir. Çünkü Ging gösterildiğinde insan dünyasından bağımsız bir yerdeymiş izlenimi vermişti. Şu hayvanların tepesinde olduğu yer. İnsan dünyası da yanlış hatırlamıyorsam HxH evreninde oldukça küçük bir yer kaplıyor. Hatta Kimera Karıncaların kökeni bile insan dünyasının dışı olabilir.
Olmak zorunda zaten. Durduk yere bir karınca o kadar büyür mü hiçbir yere bağlamadı daha kraliçenin çıkışını bir planı olduğu kesin. Hatta daha önce de söyledim bunu bu arc bence bir giriş-tanıtım gibi birşey.

Olmak zorunda zaten. Durduk yere bir karınca o kadar büyür mü hiçbir yere bağlamadı daha kraliçenin çıkışını bir planı olduğu kesin. Hatta daha önce de söyledim bunu bu arc bence bir giriş-tanıtım gibi birşey.
Mangakanın kötü şöhreti yüzünden bunları pek açıklayacağından umudum yok gerçi :D Pat diye bitirebilir.

Şu an en güçlü olup olmadığı belli değil Netero'nun ama 50 yıl önce şimdiki gücünden 2 kat daha güçlü ve o zaman en güçlüsüymüş.
Şu anda Ging en güçlü 5 nen kullanıcısından biri.Ama Zeno'nun dediğine göre Zeno bile ben denk değilim diyor.Şu an karışık güç durumları ama bence en güçlü Netero'dur yine.

Unknown

Şuan insan olarak Netero gibi bir canavardan nasıl güçlü olunabilir onu hayal edemiyorum.Adamın Ultra bir defansı var üzerine ultra bir saldırı gücü ve hızı var..Kral aşırı dayanıklı olduğu için saldırılara dayandı ama bir insan 2-3 tokat a parçalanıp gider..Şimdi bu Ging güçlü olmasa bile eşittir Netero ile..Nasıl bir gücü varki eşit oluyor ?

Şuan insan olarak Netero gibi bir canavardan nasıl güçlü olunabilir onu hayal edemiyorum.Adamın Ultra bir defansı var üzerine ultra bir saldırı gücü ve hızı var..Kral aşırı dayanıklı olduğu için saldırılara dayandı ama bir insan 2-3 tokat a parçalanıp gider..Şimdi bu Ging güçlü olmasa bile eşittir Netero ile..Nasıl bir gücü varki eşit oluyor ?
Nasıl bir gücü olduğunu doğal olarak bilmiyoruz ama bu dert edilecek bir şey değil.Nen çeşidinin sınırı yok gibi bir şey.Mangaka elbet bir şeyler uydurmuştur Ging için.

Unknown

Nasıl bir gücü olduğunu doğal olarak bilmiyoruz ama bu dert edilecek bir şey değil.Nen çeşidinin sınırı yok gibi bir şey.Mangaka elbet bir şeyler uydurmuştur Ging için.
Elbet olucaktır da ben tartışma olsun beyin fırtınası kopsun konu canlansın diye yazdım belki yaratıcı şeyler çıkar diye :D Ama bu illa Ging için geçerli değil Netero nun gücünü aşabilecek bir güç..Kral kaç denemenin sonunda sadece bir uzvunu alabiliyor.Bir insan nasıl karşılık verebilir gibi sorular ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık