Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hugo'da Küfreden Çocuk Efsanesi

Bilemem ama çoğunluk hatırlıyorum dediğine göre benim taraf daha ağır basıyor. Bulamadım ama o da bir gerçek. :)
Dediğim gibi çoğunluğun hatırlaması tamamen algıdan kaynaklı. Yabancı kaynaklara falan da baktım, böyle bir şeyden bahseden başkalarına rastlayamadım. Sen bulabilirsen ve bana gösterebilirsen sevinirim. Aksi halde olmadığını kabul etmemiz gerekir.

A bende, hatırlıyorum bulursam atarım.

edit: İlk izlediğim sitede sadece ilk 65 bölüm vardı aradım bullamadım büyük ihtimalle kaldırılmış.
Dört alternatif var
1.nami tayfayı terketiği zaman luffynin bir hatırası olarak gösterilmiş olabilir.
2. Arlongpark'ta luffy şapkayı verdiği zamandan kısa bir süre sonra flashback olabilir.
3. Louht townda bir flashback
4. Alabastada ace gittikten sonra nami şapkaya yaşam kağıdını diktikten sonra flashbackte olabilir
İlk izlediğimde henüz 2008di yanlış hatırlıyor olabilirim.(mandela efeckt)

Son düzenleme:
İşte ben resmen o sahneyi ezbere hatırlıyor gibiyim. O ara ilk bölümlerin çoğunu sadece animeden takip etmiş bile olabilirim. Ama yok bulamamıştık. Yoktu da zihnimiz mi bulandı, vardı da kesildi mi başka bir şey mi oldu bilmiyorum :(
Pikaçu'nun kuyruğu muhabbetine dönmüş sizin sahne.

Konu Hugo'dan One Piece'e evrilmiş.

Ben Hugo küfür olayını canlı yayında izledim. Çok da güzeldi.

Olay aynen yaşandı bence ama Tolga abinin inkar etmesi garip. Bir çocuk küfretti ne olmuş yani :d

Ha neden bence yaşandı diyorum? Güncel zamanda olaya dair mevcut makaleler en son gündeme geldiğinde yaşanmıştır denmesi falan var. Mandela etkisi tamam da bir ne demiş eskiler? Ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Duman belki ufak bir sigara yüzünden çıktı belki de gerçekten yangın var. Ama bir şeyler oldu yani burası net .d

Bunun olduğunu çok iyi bir şekilde hatırlıyorum. Televizyonda haberlerde falan çıkmıştı hatta. Yani 20 yıldır hugoda küfür eden çocuk diye bildiğimiz olaya yok demek de ne bileyim yani. Adam kanıtlayın diyor bir de. O kadar çocuğun önünde şirinlik yapan birinin herkese açık açık yalan söylemesi ilginç. Hatta bu konu okul filminde bile geçmişti. Okul filmi de 2004 mü 2005 mi ne yapımıydı.

Çocukluğunda toplasan 5 defa Hugo izlememiş biri olarak ben de o anı çok net hatırlıyorum. Bozuk şiveli bir çocuk ''Hugo'nun muğaaa goyum'' dedikten sonra Tolga abinin şaşırdığını, bir ileri bir de geri adım atıp sonrasında ekrana bomboş baktığını çok net bir şekilde hatırlıyorum. Herkes küfür edildiğini hatırlıyor, ama anlatılan hikayeler hep farklı. Hepimiz hayal görüyoruz, bu olay gerçekten yaşansaydı illa ki bir şekilde ortaya çıkardı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık