Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hugo'da Küfreden Çocuk Efsanesi

Bulabilirsen aydınlat da yıllar önce hep beraber arayıp bulamadığımız o sahneyi bulan kahraman ol be mimimi maykrıfon reis :utan:
Animede muhtemelen bölüm sonrası kısımlarda olabilir ama o kısımlar sitelerden kesilmişse bir kez daha dönüşü olmaz, dediğim bölüm alakasız Usopp geldikten sonra işlemişler o sandıktaki arkadaşı. Normalde 8. bölümde olması lazım ama sandıkta ki arkadaş animede Usopp sonrası işleniyor.

Bir başka durumda da ileride o arkadaşın bir filler bölümü daha vardı orada olabilir hangi bölüm biliyorsan bakalım. :)

Animede muhtemelen bölüm sonrası kısımlarda olabilir ama o kısımlar sitelerden kesilmiş bir kez daha dönüşü olmaz, dediğim bölüm alakasız Usopp geldikten sonra işlemişler o sandıktaki arkadaşı. Normalde 8. bölümde olması lazım ama sandıkta ki arkadaş animede Usopp sonrası işleniyor. Muhtemelen ileride o arkadaşın bir filler bölümü daha vardı orada olabilir hangi bölüm biliyorsan bakalım. :)
Karakterin adı Gaimon. Bakıyorum ben de bulan haber etsin :D

Oldu bu olay ya ama Tolga abi böyle bi olayla anılmak istemiyor galiba.Yayın silinmiş kopyaları yakılmıştır güvendiği bişey vardır yoksa bu kadar emin konuşamaz zaten

Onu bunu bilmemde benim Hugo'da en çok şaşırdığım şey Cadı Sila'ydı.

Normalde çizgi filmlerde cadılar hep çirkin olarak gösterilmelerine Cadı Sila çok güzel olarak tasarlanmıştı.

İzlediğim en güzel cadıydı, Cadı Sila.

Hatırlayanınız var mı Cadı Sila'yı?

Herkes animede gördüğünü düşünüyordu fakat kimse videoyu bulamıyordu bir ara cane. Mevzu "o sahneyi izlediniz miden" başlamıştı. Bir çok kişi izledik demişti ama bulamamıştık. @ch3rlo açmıştı hatta konuyu sanki. Çözememiştik.
Benim bildiğim şapkanın hasar gördüğü iki yer var. Birisi Buggy dövüşü, diğeri de dördüncü film. İkisini de kontrol ettim, ama şapka tamir sahnesini göremedim. Sadece dördüncü filmde Luffy "Nami, şapkayı yeniden tamir et" diyor.

Benim bildiğim şapkanın hasar gördüğü iki yer var. Birisi Buggy dövüşü, diğeri de dördüncü film. İkisini de kontrol ettim, ama şapka tamir sahnesini göremedim. Sadece dördüncü filmde Luffy "Nami, şapkayı yeniden tamir et" diyor.
İşte ben resmen o sahneyi ezbere hatırlıyor gibiyim. O ara ilk bölümlerin çoğunu sadece animeden takip etmiş bile olabilirim. Ama yok bulamamıştık. Yoktu da zihnimiz mi bulandı, vardı da kesildi mi başka bir şey mi oldu bilmiyorum :(

Çok saçma yerde çıkacak veya ilk opsiyon olan bölüm ertesi sahneler ile sonsuzluğa gitti, sen hatırlıyor musun OP animesinde ending sonrası sahne olup olmadığını senin hafıza kuvvetli. :)

İşte ben resmen o sahneyi ezbere hatırlıyor gibiyim. O ara ilk bölümlerin çoğunu sadece animeden takip etmiş bile olabilirim. Ama yok bulamamıştık. Yoktu da zihnimiz mi bulandı, vardı da kesildi mi başka bir şey mi oldu bilmiyorum :(
Çok saçma yerde çıkacak veya ilk opsiyon olan bölüm ertesi sahneler ile sonsuzluğa gitti, sen hatırlıyor musun OP animesinde ending sonrası sahne olup olmadığını senin hafıza kuvvetli. :)
Ben hiç öyle bir sahne olduğunu hatırlamıyorum açıkçası. Mangada bile açıkça gösterilmemiş bir sahnenin animede tamamen atlanması çok abes bir durum değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık