Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Housen vs Jirocho

Aralarında geçen bir savaşı kim kazanır?

• Housen

Kullanılan: 16 61.5%
  • Jirocho

Kullanılan: 10 38.5%
  • Berabere

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    26
Sinirli gintoki kadar olmamasi lazimdi :( Guclu tamamda ne biliyim.
Gintoki ve diğer joi arkadaşları yaş olarak düşünüldüğünde rakipsiz denecek kadar güçlüler, ama Jirocho da kendi döneminin joi'siymiş ve ne kadar güçlü olduğu hem vurgulandı hem gösterildi. Bana döneminin Gintoki'siymiş gibi geliyor hatta.
Yato ise tamamen farklı bir seviye. Umibozu, Kamui, Kouka, Housen, Kagura... Bunlar hep potansiyeli sürekli devam edebilecek karakterler kanlarından ötürü.

Jirocho eski nesilden epey güçlü bir adam. Sakin davranıp şerbetine göre davrandı Gintoki'ye karşı. Gintoki'yi öldürecek şansı bile vardı hatta. Sağlam adamdır.
Aynen o arcta baya bi saglamdi. Iste bana fazla gibi geldi ama goril reyizin bi bildigi vardir diyorum:sapkali:kamui vs okita acta senlensin buralar :oleyo2:

Gintoki ve diğer joi arkadaşları yaş olarak düşünüldüğünde rakipsiz denecek kadar güçlüler, ama Jirocho da kendi döneminin joi'siymiş ve ne kadar güçlü olduğu hem vurgulandı hem gösterildi. Bana döneminin Gintoki'siymiş gibi geliyor hatta.
Yato ise tamamen farklı bir seviye. Umibozu, Kamui, Kouka, Housen, Kagura... Bunlar hep potansiyeli sürekli devam edebilecek karakterler kanlarından ötürü.
Aynen. Yatolar genlerinden dolayi tam bir canavarlar zaten. Bazen gintoki yato olsaydi ne olurdu diye dusunuyorum :D

Gintama hakkında açılmamış çok konu var.
En sağlam dövüş, Zura'nın savaş gücü, Yatolar, en sevilen kadın karakter, vesaire vesaire senin de aklına geliyordur bir şeyler. @RocheFelix Üşenmediğin bir ara açıver de konuşuruz. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık