Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Honkai: Star Rail (2023)

Oynayacak mısınız ?

• Kullanılan toplam oy
    21
Oyun gerçekten güzel animasyonlar karakterler benim için yeterli şuanda 36 lvl e ulaştım. İstediğim çoğu karakteri çıkardım başlamayı düşünenler bence acele etmeli yeni çıktığı için verilen ödüllerden faydanlanmak lazım

weltin skiller çok güzel duruyor umarım başlangıç wishlerinden gelir seelede olur oda çok iyi

Bu oyunun sıralı sistem savaş mantığı olmayıp Genshin gibi bir savaş mekaniği + dünyası olsa güzel olurdu. Alışmışız güzel güzel özgürce dolaşmaya, zıplamaya, tırmanmaya, dash atmaya, uçmaya falan. :ühü:

Gepard - Clara - Seele - Yanqing çıkardım 5* olarak, bir de Clara'nın 5* silahı çıktı. Abyss'in 14. ve 15. katları dışında oyundaki tüm contentleri bitirebilmemi sağladı karakterler. Çok absürt şeyler çıkarmaya da gerek yok, spesifik özellikleri sağladığınızda çoğu yeri geçebiliyorsunuz. Yine de oyun Genshin'e göre zor tabii.
Seele - Yanqing - Welt var bende hangisini yükselteyim.

Seele için yardımcı karakter lazım galiba yükseltsem bir işe yaramaz galiba.

Seele - Yanqing - Welt var bende hangisini yükselteyim.

Seele için yardımcı karakter lazım galiba yükseltsem bir işe yaramaz galiba.
Direkt Seele'yi yükselt. Önce yapabildiğin kadar ascend edip silahini maksimum levele çıkart. Sonra Traces'ta talent skill ultimate ve yan becerileri yukseltirsin, idare eder seni. İkinci bir dps için Yanqing iyi ama bence önce Welt'i kas. Welt game changer karakterlerden birisi, stun slow ve break'i cok iyi yapıyor. Welt çıkarmak istiyorum ben de.

Direkt Seele'yi yükselt. Önce yapabildiğin kadar ascend edip silahini maksimum levele çıkart. Sonra Traces'ta talent skill ultimate ve yan becerileri yukseltirsin, idare eder seni. İkinci bir dps için Yanqing iyi ama bence önce Welt'i kas. Welt game changer karakterlerden birisi, stun slow ve break'i cok iyi yapıyor. Welt çıkarmak istiyorum ben de.
Welt tuhaf bir karakter bazen boss ile kapışırken 5-6 tur saldıramıyor boss.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık