Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Hearthstone (2014)

hunter felan geç wizard ayrı bir seviye ya herif fireball ları saklıyor oyun sonu attımı zaten yeniliyorum birde toplu vuran kartları yok mu deli ediyor

hunter felan geç wizard ayrı bir seviye ya herif fireball ları saklıyor oyun sonu attımı zaten yeniliyorum birde toplu vuran kartları yok mu deli ediyor
Sen Hunter'a karşı hiç oyna mamışsın orası kesin.
%80 Her maçı alıyorum ya O kadar OP
3 Miniondan fazla oynayamıyor kimse Unlesh bir basıyorsun Adam direk ölüyor zaten
Mage Fire Ball + Fire Ball 8 Mana 12 Dmg
Hunter Kill Command + Kill Command 6 Mana 10 Dmg

üstüne Hero Skill 2 dmg veriyor. :oleyo2:

Sen Hunter'a karşı hiç oyna mamışsın orası kesin.
%80 Her maçı alıyorum ya O kadar OP
3 Miniondan fazla oynayamıyor kimse Unlesh bir basıyorsun Adam direk ölüyor zaten
Mage Fire Ball + Fire Ball 8 Mana 12 Dmg
Hunter Kill Command + Kill Command 6 Mana 10 Dmg

üstüne Hero Skill 2 dmg veriyor. :oleyo2:
sürekli shaman oynadım hunter çok geldi karşıma ama nedense zorlanmadım
Benı en cok zorlayan wizard ile rogue oldu.Wizardın büyü kartları en iyisi bence tek freeballdan ibaret değil birden fazla kartı dondurabiliyor toplu bütün kartlara damage atabiliyor bu çeşit çok kartı var.
Hunterın minionları çok güçlü gelmedi bana buffları kasmadan kolayca önünü kesebiliyorsun.

sürekli shaman oynadım hunter çok geldi karşıma ama nedense zorlanmadım
Benı en cok zorlayan wizard ile rogue oldu.Wizardın büyü kartları en iyisi bence tek freeballdan ibaret değil birden fazla kartı dondurabiliyor toplu bütün kartlara damage atabiliyor bu çeşit çok kartı var.
Hunterın minionları çok güçlü gelmedi bana buffları kasmadan kolayca önünü kesebiliyorsun.
Sen Rush Hunter ile hiç karşılaşmamışsın o zaman :D

10-11-12. ranklarda geziniyorum 2 sezondur, karşıma gelen herkes en az 3 legendary çıkarıyor masaya, onlar her legendary koyduğunda iç çekiyorum, acaba bize ne zaman gelir bi' tane diye bakıp duruyorum :agla:

10-11-12. ranklarda geziniyorum 2 sezondur, karşıma gelen herkes en az 3 legendary çıkarıyor masaya, onlar her legendary koyduğunda iç çekiyorum, acaba bize ne zaman gelir bi' tane diye bakıp duruyorum :agla:
Önemli olan Legender çıkması değil işe yarar kart çıkması
4 tane Legendery var [ 1 tanesi murlock işe yarıyor ]
ama diğerleri tırt - Beast gene Hunter deckim için meh kartı :oleyo2:
ama diğer ikisi hiş deste yüzü bile görmediler bırak oyunda oynamayı :oleyo2:

misal 1 Legendary 1200 Dust eğer Legenderi bozdurursan 400 Dust :artiz:

İlk Epik kartımı açtım ama saçma bir şey ya diğer tüm Korsanlara 1/1 veren bir kart tek sorun var bende korsan yok :D

Hangi baldan yiyorsun abi söyler misin ? :oleyo2:

Lorewalker Cho o kadar iyi değil ama bloodmage thalnos iyi kart :oleyo2:
Marshall D. Teach
Bozdum ikisini de, güzel bi druid deck'i yaptım. Oyuna teoride başlayalı çok olmuştu ama pratikte yeni başladım. Ev arkadaşım deliler gibi oynuyor. 3-4 defa arenada 12'ye kadar geldi. Onun da yardımı oldu baya. Hepsine aşinayım biraz. Hepsiyle de 3-4 defa oynadım. Druid en eğlencelisi gibi geldi. Warlock da güzel gibi, ama sanırım biraz daha iyi bilmek lazım kartları. Çok riskli olabiliyor sanırım.

Bozdum ikisini de, güzel bi druid deck'i yaptım. Oyuna teoride başlayalı çok olmuştu ama pratikte yeni başladım. Ev arkadaşım deliler gibi oynuyor. 3-4 defa arenada 12'ye kadar geldi. Onun da yardımı oldu baya. Hepsine aşinayım biraz. Hepsiyle de 3-4 defa oynadım. Druid en eğlencelisi gibi geldi. Warlock da güzel gibi, ama sanırım biraz daha iyi bilmek lazım kartları. Çok riskli olabiliyor sanırım.
Banada Gold Pit Lord çıkmıştı :oleyo2:
Bozdurup [ 400-600 Dust sanırım ] Murloc Deck yapmıştım :ehe:

Ama 1-2 Deck yaptıktan sonra daha bozdurma bence Yoksa acayip geri düşersin
10 kart bozdur 1 kart yap mantığı çok saçma :artiz:

Banada Gold Pit Lord çıkmıştı :oleyo2:
Bozdurup [ 400-600 Dust sanırım ] Murloc Deck yapmıştım :ehe:

Ama 1-2 Deck yaptıktan sonra daha bozdurma bence Yoksa acayip geri düşersin
10 kart bozdur 1 kart yap mantığı çok saçma :artiz:
Yok ya bu iki legendry'leri bozdum. İki elde iki tane Ragnaros atınca adam biraz soğudum oyundan gerçi. Arenada gelen deckler benim druid deckimden daha kötü oluyor. Warrior oynuyorum hiç silah gelmiyor. Birbirinden alakasız kartlar geliyor. 1 pack 1 pack gidiyorum öyle :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık