Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Hearthstone (2014)

Beyler bende Jahrein'den görüp indirmeye karar verdim şu an iniyor tek sorum var tüm kartlar açık değil mi ? Kartlar para ile falan mi alınıyor :(

icdedpeople

Basic kartlar level atladıkça gelir. Diğer kartları ya parayla ya da oyun içinde kazandığın altınla alırsın. Benim tavsiyem deste satın alma, onun yerine o parayla arenaya gir. Arenada kazandığını galibiyet miktarınca ödül alıyorsun ve içlerinde en az bir deste oluyor zaten. Yani 100 altına bir deste almaktansa 150 altına arenaya girmek daha mantıklı.
Parayla alınmasına da üzülme çünkü bu konuda büyük bir adaletsizlik yok. 100 altına aldığın desteyi 1.7 avroyla da alabiliyorsun ve ikisi arasında güzel kart çıkma ihtimali açısından hiçbir fark yok. Ben şu ana kadar hiç para harcamadım ama 2 legendary bir çok da epic kartım var. Daha yeni sayılmama rağmen.

Çok acayip bi' şaman decki yaptım, haftada 1-2 gün girip görevleri yapıp deck açar dururdum. 50-60 deck açmışımdır şimdiye kadar, Arena'dan da 15-20 arası deck gelmiştir ama bırak legendary kartı 1-2 tane epic dışında hiçbir şey yoktu. Ben de şaman dışındaki classların tüm kartlarını craft ettim gittim şaman decki yaptım.

Neyse isteyen eklesin aszr#2435.

Yeni başladım daha full kaybediyordum deste yapamadım bir türlü sonra netten biraz yardım alarak agresif mage destesi yaptım baya iyi gidiyor aslında şimdi warrior destesi yapacağım 150 biriktirip areneya girmeyi planlıyorum icdedpeople dediği gibi ama kart türlerini pek bilmiyorum mesela legandary bir kartın diğer karttan normal kartlardan falan ne farkı var ?

ve kartları craft etmekten hiç bir şey anlamadım :D

Beyler bende Jahrein'den görüp indirmeye karar verdim şu an iniyor tek sorum var tüm kartlar açık değil mi ? Kartlar para ile falan mi alınıyor :(
Basic Kartlar açık
Common - her deste açtığında 4 tane çıkıyor
Rare - her destede 1
Epic ve Legendery ise şans işi

eğer oyunu 1 ay felan oynarsan [ 7/24 değil tabi 1-2 saat felan max ]
Bayağ kart açarsın :good:

icdedpeople

Ben hunterla oynuyorum daha çok. Ama priest çok adaletsiz bir karakter olmuş. Buna bir el atmaları lazım. Pirestle 6 manaya 20-20 kart yapabiliyorsun, bir anda. Adam tek turnde bitiriyor işi.
Bu arada yeni yama geldi. Artık golden herolar var. Nat Pagle ve Tinkmaster Overspark kartları yenilenmiş. Görsel olarak da birkaç düzenleme var.
Eklemek isteyenler MeteHan#2399

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık