Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Haydi Sor Sor

Stefan Zweig-Satranç
Bu yazar hayatımıza çok geç girmis olsa da kısa metinlerle de çok şey anlatılabilecegini ıspat etmiş cümleleri nakış gibi işlemiş bir yazardır. Özellikle satranç adlı eserinde bir insanın beyninin içince psiko-travmatik bir yolculuk yapmamızı saglamıştır.

Alttaki üye; en sevdiğin atari oyunu?
Tsubasa.
Alttaki üye; hayatındaki en büyük eksiklik ne?

Tsubasa.
Alttaki üye; hayatındaki en büyük eksiklik ne?
Salt başarı. Hayatımda kesin olarak kazandim dediğim bir sinav vardı "ISG" 2. girişimde 38 doğru ile kazandım sanmıştım. Bir açıklandı kaydırma yapmışım. sınavı 10 dakika önce bitirmiştim ve şıkları kontrol etmek aklıma gelmedi. Yani başardığım şeyi bile başaramamıştım. Bu sebeple başarı benim için eksikliğini hissettiğim bir takıntı oldu. :(

Alttaki üye, çiğnemeyi en çok sevdiğin yasak nedir?

Salt başarı. Hayatımda kesin olarak kazandim dediğim bir sinav vardı "ISG" 2. girişimde 38 doğru ile kazandım sanmıştım. Bir açıklandı kaydırma yapmışım. sınavı 10 dakika önce bitirmiştim ve şıkları kontrol etmek aklıma gelmedi. Yani başardığım şeyi bile başaramamıştım. Bu sebeple başarı benim için eksikliğini hissettiğim bir takıntı oldu. :(

Alttaki üye, çiğnemeyi en çok sevdiğin yasak nedir?
Öğretmenler tuvaletine işemek. Öğrenci olduğum zamanlarda çok yapardım bunu. Müdüre yakalanmıştım 1-2 kez sağlam fırça atmıştı.
Haa bir de 8-9 yaşlarındayken neden bilmiyorum ama kızlar tuvaletine girmeyi çok severdim.
Ayrıca otobüs vb şeylere kaçak binmek garip bir şekilde çok iyi hissettirirdi. Cebimde para olmadığından değil sadece zevk için yapardım.
Şuan böyle şeyler yapmıyorum tabi. Nadiren yeğenimi okuldan almam gerekebiliyor, eski günleri yad etmek için öğretmenler tuvaletine girip işiyorum.

Elinde imkan olsa, hayatından silmek istediğin, keşke hiç yaşanmasaydı dediğin bir dönem var mı?

Öğretmenler tuvaletine işemek. Öğrenci olduğum zamanlarda çok yapardım bunu. Müdüre yakalanmıştım 1-2 kez sağlam fırça atmıştı.
Haa bir de 8-9 yaşlarındayken neden bilmiyorum ama kızlar tuvaletine girmeyi çok severdim.
Ayrıca otobüs vb şeylere kaçak binmek garip bir şekilde çok iyi hissettirirdi. Cebimde para olmadığından değil sadece zevk için yapardım.
Şuan böyle şeyler yapmıyorum tabi. Nadiren yeğenimi okuldan almam gerekebiliyor, eski günleri yad etmek için öğretmenler tuvaletine girip işiyorum.

Elinde imkan olsa, hayatından silmek istediğin, keşke hiç yaşanmasaydı dediğin bir dönem var mı?
2015'den günümüze.

Bir mangayı güncel takip etmek mi? Biriktirip birden okumak mı?

2015'den günümüze.

Bir mangayı güncel takip etmek mi? Biriktirip birden okumak mı?
Mangadan mangaya değişir. Temposu yüksekse güncel takip etmeye karşı koyamıyorum. Onun dışında özellikle biriktirip bir anda okumak istediğim seriler de var.

En sevdiğin fantastik evren ve o evrendeki en sevdiğin karakter hangisi?

Mangadan mangaya değişir. Temposu yüksekse güncel takip etmeye karşı koyamıyorum. Onun dışında özellikle biriktirip bir anda okumak istediğim seriler de var.

En sevdiğin fantastik evren ve o evrendeki en sevdiğin karakter hangisi?
orta dünya lotr, Fingolfin (adam gibi adam)
Alttaki ; seinen en sevdiğin manga ve neden

orta dünya lotr, Fingolfin (adam gibi adam)
Alttaki ; seinen en sevdiğin manga ve neden
Vagabond, ilk 220 sayısı çok sürükleyici ve Yoshioka Seijuro gibi efsane bir karaktere sahip. Sırf Yoshioka arc için tüm zamanların en iyi mangası diyebilirim. Beni ağlatan nadir seinen mangalardan.

En overrated - abartılmış, hakkından fazlasını alan- kurgusal eser?

Vagabond, ilk 220 sayısı çok sürükleyici ve Yoshioka Seijuro gibi efsane bir karaktere sahip. Sırf Yoshioka arc için tüm zamanların en iyi mangası diyebilirim. Beni ağlatan nadir seinen mangalardan.

En overrated - abartılmış, hakkından fazlasını alan- kurgusal eser?
Shingeki no Kyojin.
Bir mangada aradığın en temel özellik?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık