Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Haydi Sor Sor

Beş kuruşsuz tcyi otostopla geziyordu.
Yedinci sanat sinema ise sekizinci sanat ne olur sence?
1. 2. 3. 4. 5. 6. sanatın ne olduğunu bilmiyorum ama 8. sanat sinemadan çıktıktan sonraki gerçek hayat olabilir. Çünkü iyilerin kazanmadığı bir dünyaya hızlı geçiş yaparak yeni bir sanatın içinde başrol oynuyoruz.

Alttaki üye kaç kız tarafından red edildin?

1. 2. 3. 4. 5. 6. sanatın ne olduğunu bilmiyorum ama 8. sanat sinemadan çıktıktan sonraki gerçek hayat olabilir. Çünkü iyilerin kazanmadığı bir dünyaya hızlı geçiş yaparak yeni bir sanatın içinde başrol oynuyoruz.

Alttaki üye kaç kız tarafından red edildin?
1

Alttaki genco, favori sporun nedir?

Hiç.

Makyaj hakkında ne düşünüyorsun?
Makyaj tercih meselesidir ve insanların kendilerini nasıl hissettiği ile alakalı ve ne amaçla yaptığı ile alakalı bir durum. Bir insan kendini makyajsız kötü hissediyorsa ve kendisiyle barışık değilse
yapsın ama sırf başkalarınını etkilemek ve ortamlarda parlamak için yapılıyorsa hoş görmem. Ha bana sorarsan makyajın fazlasını hiçbir zaman sevmemişimdir. Yapılmasına karşı değilim ama az ve özüne tabiiyimdir.
1

Alttaki genco, favori sporun nedir?
Boks

En sevdiğin sos?(hangi yemek için olduğu fark etmiyor)

Makyaj tercih meselesidir ve insanların kendilerini nasıl hissettiği ile alakalı ve ne amaçla yaptığı ile alakalı bir durum. Bir insan kendini makyajsız kötü hissediyorsa ve kendisiyle barışık değilse
yapsın ama sırf başkalarınını etkilemek ve ortamlarda parlamak için yapılıyorsa hoş görmem. Ha bana sorarsan makyajın fazlasını hiçbir zaman sevmemişimdir. Yapılmasına karşı değilim ama az ve özüne tabiiyimdir.

Boks

En sevdiğin sos?(hangi yemek için olduğu fark etmiyor)
Ketçap

Gezmek istediğin şehir ve neden

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık