Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hasır Şapkalar Güç Dengesi

Jinbei'nin, Zoro dan güçlü olma ihtimali yok. Hatta Sanji den de güçlü olmasın diye Sanji'ye kostüm verdi adam.
Jinbei'yi özellikle de Zoro'dan güçlü gören ya seriyi anlamamıştır yada Hater'lık yapıyordur kimse kusura bakmasın.
Luffy 100
Zoro 98
Sanji 85
Jinbei 80

Gerisi nasıl şekillenir bilmiyorum.
Omurgasız da olsa Jinbei neden Sanji'den zayıf göründü merak ettim? Mangada tersini savunacak baya argüman varken Sanji'yi öne geçirecek bir şey görmedik. Kostümün sınırını bile görmedik.

Omurgasız da olsa Jinbei neden Sanji'den zayıf göründü merak ettim? Mangada tersini savunacak baya argüman varken Sanji'yi öne geçirecek bir şey görmedik. Kostümün sınırını bile görmedik.
Şu Wcı dan sonra bende Jinbei, Sanji den güçlü diyordum ama şu kostüm işi ve Oda'nın kafa yapısından dolayı Sanji sanırım her zaman 3.sırada olacak. Yoksa evet Jinbei bence de yerini alabilirdi. Gerçi şu Big mom'a yaptığı şeylerden sonra Jinbei gayet sağlam gözüküyor sanji den ama dediğim gibi hikaye ve Oda'nın kafa yapısı ile o iş öyle olmaz.

Tabi Jinbei, Sanji'den güçlüdür diyenleri anlayabiliyorum dediğim gibi.
Ama Zoro'dan güçlüdür demek gerçekten çok ilginç.

Şu Wcı dan sonra bende Jinbei, Sanji den güçlü diyordum ama şu kostüm işi ve Oda'nın kafa yapısından dolayı Sanji sanırım her zaman 3.sırada olacak. Yoksa evet Jinbei bence de yerini alabilirdi. Gerçi şu Big mom'a yaptığı şeylerden sonra Jinbei gayet sağlam gözüküyor sanji den ama dediğim gibi hikaye ve Oda'nın kafa yapısı ile o iş öyle olmaz.

Tabi Jinbei, Sanji'den güçlüdür diyenleri anlayabiliyorum dediğim gibi.
Ama Zoro'dan güçlüdür demek gerçekten çok ilginç.
Kostümlü Sanji>Zoro da olabilir o zaman.

Kostümlü Sanji>Zoro da olabilir o zaman.
Ben kostümden ziyade Oda'nın kafa yapısı için öyle dedim. Yoksa Jinbei'nin, Sanji den güçlü olabileceğini ben zamanında çok yazdım

Kostümlü Sanji> Zoro olamaz çünkü Zoro'nun sınırını görmedik ve gördüklerimiz öyle yada böyle bütün adamları harcadı Zoro hemde kolaylıkla, o yüzden öyle bir şeyin olacağına imkan vermiyor.

Dediğim gibi Ben Sanji, kesin Jinbei den şuan üstündür demiyorum sadece sanırım böyle olacak diyorum. Yoksa şuan elbette ki Jinbei'yi güçlü görebiliriz onda sıkıntı yok.

Ben kostümden ziyade Oda'nın kafa yapısı için öyle dedim. Yoksa Jinbei'nin, Sanji den güçlü olabileceğini ben zamanında çok yazdım

Kostümlü Sanji> Zoro olamaz çünkü Zoro'nun sınırını görmedik ve gördüklerimiz öyle yada böyle bütün adamları harcadı Zoro hemde kolaylıkla, o yüzden öyle bir şeyin olacağına imkan vermiyor.

Dediğim gibi Ben Sanji, kesin Jinbei den şuan üstündür demiyorum sadece sanırım böyle olacak diyorum. Yoksa şuan elbette ki Jinbei'yi güçlü görebiliriz onda sıkıntı yok.
Yani ihtimallere bakarsak Zoro>lufy de olabilir.

Bence G4 lufy>Zoro>Lufy>Kostümlü Sanji>Jinbei >Sanji< Seppuku bıçaklı Zoro.
@William cutting bu nasıl?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık